Wróć na
KMel
|

Drzyzga i Woźniak-Starak debiutują w "Dzień dobry TVN". Od razu doszło do spięcia

61
Podziel się

W porannym programie wystartował nowy, kobiecy duet. Dobry humor nie opuszczał dziennikarek, choć nie zgodziły się ze sobą już w pierwszej minucie.

Drzyzga i Woźniak-Starak debiutują w "Dzień dobry TVN". Od razu doszło do spięcia
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak debiutują w "Dzień dobry TVN" (kadr TVN)
bCZJBJit

W ostatnim czasie w "Dzień dobry TVN" zaszły spore personalne zmiany. Po tym, jak z TVN odeszła Justyna Pochanke, jej miejsce w "Faktach" zajął Piotr Kraśko, odchodząc z porannego show. W ślad za swoim telewizyjnym partnerem odeszła Kinga Rusin. Ich miejsce w gronie gospodarzy zajęły Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.

Dla tej ostatniej to powrót na antenę po rocznej przerwie spowodowanej tragiczną śmiercią męża. Dla Drzyzgi to wielka szansa, by znów znaleźć się na pierwszym planie, po tym jak zapowiedziano koniec jej programu "36,6" po ósmym, emitowanym obecnie sezonie.

bCZJBJiv

Jak nowe prowadzące wypadły na ekranie? Zaczęły od krótkiego przypomnienia, że kobiecy duet już w przeszłości pracował w "Dzień dobry TVN".

Edward Miszczak na ramówce TVN-u: "Serce pęka, jak człowiek sobie uświadomi, co się stało na tym jeziorze"

Moi drodzy, to jest taki moment, kiedy możemy powiedzieć, że duet żeński po raz drugi pojawił się w 15-letniej historii "Dzień dobry TVN - rozpoczęła program Ewa Drzyzga.
bCZJBJiB

Przypomnijmy, że w 2005 roku w śniadaniowym show TVN pracowały razem Magda Mołek i Jolanta Pieńkowska. Po latach zdecydowano się wrócić do tej koncepcji.

Ten duet żeński wypełni wam czas bardzo ciekawymi tematami. Coś czuję, że będziemy sypały żartami jak z rękawa - zapewniła Agnieszka Woźniak-Starak i o dziwo już nie zgodziła się z tym stwierdzeniem jej telewizyjna partnerka.
No nie, zrobimy tak, żeby było miło, będziemy ciekawi naszych gości - wyjaśniła.
bCZJBJiC

Czy to drobne nieporozumienie oznacza, że dziennikarki mają różne wizje prowadzenia programu śniadaniowego? Czas pokaże, jak się dogadują i jak oceniają je widzowie.

bCZJBJiW
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(61)
nina
2 tyg. temu
to nie bedzie dzialac,ogladalnosc spadnie.
feecitizen
2 tyg. temu
Jakie to już nudne. To oblatany chwyt socjotechniki. Niby skandal, afera, kłótnia, żeby podbić oglądalność. Jakby pomogło to i g zjadłyby na wizji. Nie patrzą na to, że pewni celebryci nie są lubiani za swoje poglądy, tylko na siłę wpychają. Na szczęście zawsze możną wcisnąć guzik i wyłączyć pudło.
Znudzony
2 tyg. temu
Wow...i co teraz?
bCZJBJiX
Marek
2 tyg. temu
No to skoczyły sobie do gardeł
dawid1234
2 tyg. temu
Źle wypadła Woźniak starak to jest po prostu niewypal
Najnowsze komentarze (61)
Sorbet
2 tyg. temu
Miszczak od dawna nic mądrego nie wymyślił. CZAS NA ZMIANĘ!
Sorbet
2 tyg. temu
nad czym deliberuja?! Szulim nie nadaję się do takich programów. NIC nie wnosi. I ten jest sposób mówienia../ Ten szczękościsk.
Pola
2 tyg. temu
Jak się nawzajem lubią ,to będzie fajny duet.Trzymam kciuki,chociaż nie oglądam tego programu w ciągu tygodnia.
Magda
2 tyg. temu
Byłam pewna że Agnieszka nie da rady że będzie się ją źle oglądało A zaskoczyło mnie to że jest wszystko odwrotnie Drzyzga wyniosła dziwne miny robi i patrzy na woźniakową dziwnie A agnieszka o dziwo daje naprawde radę... Nie myślałam że Ewka może być tak mało sympatyczna a jest i myślę że chyba nie potrafi pracować w parze - próbuje cały czas pokazać że to ona jest góra a szkoda....
Wwe
2 tyg. temu
Slaby ten duet, nie pasuja do siebie
Gabi
2 tyg. temu
Obejrzałam wczoraj i nigdy wiecej.Panie bez polotu , bez sensu żarty na zasadzie" autor umiera ze śmiechu". Pani Wożniak przerywa współprowadzącej bez kultury.Żenada.
Katarzyna
2 tyg. temu
Uwielbiam Agę i wolałabym widzieć ja w parze z facetem ale no zobaczymy może ten duet sie sprawdzi Powodzenia 👍😘
Sylwester
2 tyg. temu
Wg mnie jest wszystko ok. Początki wiadomo Aga po przerwie ale się wkręca, a Ewa cóż to było dla mnie duże zaskoczenie jak to Drzyzga w DD ale spoko. To dopiero kilka dni za nimi ale luz jestem za wyrobią się
bCZJBJiP
Misia
2 tyg. temu
Nie oglądam już tego duetu p.Wożniak WIELKA dama ciągle przerywa.Bedziemy oglądać tylko Dorotę i Marcina zła decyzja ale nie moja sprawa w sanatorium koleżanki mają takie samo zdanie.
Marika
2 tyg. temu
Drzyzga ok,ale Agnieszka, wyniosła dama nie podoba mi się. Nie lubię jej. Ten jej akcent i dziwna wymowa.
7777777
2 tyg. temu
Bardzo podoba mi się nowy duet prowadzących .Uwielbiam Panią Agnieszkę za jej perfekcyjny smak ubioru .Wie co jest modne I zawsze czekam żeby Ją zobaczyć jak jest ubrana .Jest Boska!Pani Ewa jest również Urocza♥️Prowadzą program doskonale Pizdrawiam
Polak
2 tyg. temu
Aga coś zrobiła z twarzą???,
Minia
2 tyg. temu
Pani Agnieszka spoko. Natomiast Pani Drzyzga raczej się tu nie nadaje takie lelum polelum powiewa nudną
Noc
2 tyg. temu
Niestety wielkie rozczarowanie,jak zwykle Woźniak to żenada czy nikt tego nie widzi?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić