"Dygoczesz, widać niepewność". Roxie Węgiel w ogniu krytyki

22

Nie po raz pierwszy Roksana Węgiel została skrytykowana przez Agustina Egurrolę. Podczas ostatniej odsłony programu "Dance Dance Dance" usłyszała sporo cierpkich słów. "Nie dźwignęła" - oceniał ekspert.

"Dygoczesz, widać niepewność". Roxie Węgiel w ogniu krytyki
Roxie Węgiel (Instagram)

Podczas ostatniej odsłony "Dance Dance Dance" Roxie Węgiel stworzyła duet z przyjaciółką Oliwią Górniak. Zatańczyły do muzyki z filmu "Step Up 4 Revolution". Choć podczas próby przydarzył im się wypadek, to pojawiły się na scenie.

Występ Oliwii i Roxie zdobył niższe noty niż pozostałe. - To było energetycznie bardzo trudne do wytrzymania i udało się to częściowo. Roxie, fizycznie jeszcze trochę, żeby stanąć z zawodowcami. Oliwka trochę lepiej - mówił Agustin Egurrola.

Widziałem, że serduszko chciało, ale kończyny jeszcze trochę potrzebują. Podoba mi się, że już się nie boicie żadnych wyzwań i sobie pomagacie. W tym programie ciężko już będzie was zdenerwować albo załamać i to mnie troszkę martwi - dodał żartobiliwie.

Oliwia i Roxie furory nie zrobiły. Łącznie na ich konto powędrowało 24,5 punktu.

Solówka Roxie Węgiel. "Nie dźwignęła"

W drugiej części programu nadszedł czas na występy solo. Węgiel tańczyła do piosenki "Focus" Ariany Grande. Od jurorek otrzymała wysokie noty. Egurrola przyznał jej natomiast tylko 6,5 punktu (łącznie 25 pkt).

To moja ulubiona choreografia dzisiaj, jest fajna scenografia, świetnie skomponowani tancerze i oni potrzebują na środku dziewczyny, która to udźwignie. Mam troszkę mieszane uczucia, bo z jednej strony widzę postęp, ale nogi po prostu są za słabe, dygoczesz, widać niepewność... - analizował.

Za kulisami dorzucił jeszcze jeden przytyk. - Przytłoczyło ją to, nie dźwignęła. To było za małe, za nieśmiałe - podsumował.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić