aktualizacja 

Jerzy Stuhr trafił na OIOM. Syn przyznał wprost

168

Maciej Stuhr ostatnio gościł w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Przy tej okazji mówił także o ojcu. Ujawnił, że Jerzy Stuhr ma problemy zdrowotne. Ze słów popularnego aktora wynika, że 76-latek znajduje się na OIOM-ie.

Jerzy Stuhr trafił na OIOM. Syn przyznał wprost
Jerzy Stuhr (fot. AKPA)

Niedawno Jerzy Stuhr wywołał niemały skandal. Wszystko za sprawą tego, że prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

W marcu 76-latek został skazany na karę grzywny w wysokości 12 tysięcy złotych. Ponadto otrzymał trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Maciej Stuhr kilkakrotnie odnosił się do wybryku ojca. Do zdarzenia nawiązywał choćby w trakcie wywiadu dla tygodnika "Polityka".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 800 plus może przynieść kłopoty dla naszych portfeli. Już w przyszłym roku
Nienawidzę, że mój stary wsiadł za kółko po kielichu, ale kocham, że mnie tyle nauczył i w dużym stopniu ukształtował. Atakując ojca, atakowałbym samego siebie - mówił.

W rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim otworzył się mocniej. Mówił choćby o tym, że o głośnym incydencie nie dowiedział się od ojca.

- Ktoś zadzwonił i zacytował mu "jednego pana, który niewart jest wspomnienia". Było mi strasznie smutno, to był trudny czas i w pewnym sensie jest, chociaż życie toczy się dalej. Co mamy zrobić? - zaznaczał w podcaście.

Mamy teraz całkowicie nową relację. Mój tata jest bardzo starszym panem. Miał dwa lata temu dość mocny wylew i jest innym człowiekiem, niż był. Nasza relacja jest budowana na nowo w wielu rejonach. To nieszczęście, które się przytrafiło, było jakimś testem i strasznie trudną sytuacją. Cokolwiek teraz powiem, to jutro będzie headline'em - dodawał.

Maciej Stuhr zaniepokoił ws. ojca

Kuba Wojewódzki dopytywał Macieja Stuhra, czym obecnie jego ojciec dojeżdża do pracy. Takiej odpowiedzi raczej się nie spodziewał.

Tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer - podsumował Maciej Stuhr.

Nie ujawnił jednak, jak dokładnie wygląda kondycja zdrowotna jego ojca. Najwidoczniej aktor nie chciał zbyt wiele zdradzać w tym temacie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić