Edyta Górniak o związku 18-letniego syna. Zauważyła zmiany

21

18-letni Allan jest oczkiem w głowie Edyty Górniak. Jedyny syn piosenkarki coraz częściej pokazuje się w towarzystwie swojej dziewczyny. Co o związku Allana Krupy myśli jego mama? Diwa szczerze im kibicuje. Jednak nie ukrywa, że syn ma dla niej teraz mniej czasu.

Edyta Górniak o związku 18-letniego syna. Zauważyła zmiany
Edyta Górniak z synem Allanem. (AKPA, AKPA)

Allan Krupa w marcu br. świętował swoje 18. urodziny. Młody muzyk stara się już samodzielnie na siebie zarabiać. W miniony weekend syn wokalistki imprezował w Warszawie wraz ze swoją dziewczyną. Po wyjściu z klubu para nie mogła się od siebie odkleić.

Górniak komentuje związek jedynego syna

Edyta Górniak akceptuje związek 18-letniego syna. Gwiazda miała jednak pewne obawy z racji tego, że jej małżeństwo z Dariuszem Krupą zakończyło się głośnym rozwodem.

Bardzo szczerze mówiąc, z zaskoczeniem obserwowałam jego rozwagę i ostrożność w podejściu do relacji. Z jednej strony jestem szczęśliwa, że nie szukał taniej rozrywki. Z drugiej obawiałam się, że widząc moje przepłakane lata, nie będzie chciał otworzyć dla nikogo swojej przestrzeni ani swojego serca - tłumaczy Edyta Górniak w rozmowie z "Super Expressem".

Wokalistka bardzo cieszy się, że Allan znalazł swoją drugą połówkę. - Chciałam bardzo i życzyłam mu tego także w jego 18. urodziny, aby poznał kogoś, kto będzie dla niego miłosnym przyjacielem, partnerem codziennego życia - wyznała piosenkarka w rozmowie z "Super Expressem".

Edyta Górniak, która obecnie przebywa w Dubaju zauważyła jednak, że przez nową relację 18-latka, jej syn ma dla niej mniej czasu i rzadziej się odzywa.

Wygląda na to, że oboje są przy sobie szczęśliwi. Oczywiście przez to jest go dla mnie coraz mniej i muszę się do tego przyzwyczajać, bo jest to zupełnie nowe uczucie dla mamy... Ale chyba to także pozwoliło mi przedłużyć moją podróż. Jestem z powodu ich obojga bardzo szczęśliwa. Niech im się darzy! - wyznała szczerze piosenkarka ("SE").
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Allan Krupa o prezencie urodzinowym oraz duecie z Edyta Górniak
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić