aktualizacja 

Edyta Górniak jest wściekła na swoją matkę. Znowu przestały rozmawiać

12

Relacje Edyty Górniak i jej matki Grażyny Jasik nigdy nie były proste. Na przestrzeni ostatnich lat piosenkarka na przemian godziła się z nią i kłóciła. Przez pewien czas jednak wydawało się, że panie doszły do porozumienia. Co zepsuło ich stosunki?

Edyta Górniak jest wściekła na swoją matkę. Znowu przestały rozmawiać
Relacje Edyty Górniak i jej matki są bardzo skomplikowane. Konflikt ciągnął się przez lata (PAP, Marcin Gadomski)

Według ustaleń portalu Pomponik od 2015 roku w relacjach Edyty Górniak i Grażyny Jasik doszło do przełomu. Artystka postanowiła wyciągnąć do matki rękę i pozdrowić ją ze sceny w trakcie występu w opolskim amfiteatrze. Gest został odebrany ciepło i obie panie znowu zaczęły rozmawiać.

Edyta Górniak i jej matka są skłócone. O co?

Edyta Górniak wkładała wiele serca w wzmacnianie więzi z matką. Piosenkarka zmieniła nawet swoje plany i wyprowadziła się ze Stanów Zjednoczonych, by móc czuwać nad chorującą matką. Z czasem jednak między Grażyną Jasik a jej córką znowu pojawiły się zgrzyty.

Istnieje prawdopodobieństwo, że na relacjach pań cieniem kładzie się dzieciństwo Edyty Górniak. Piosenkarka otwarcie mówiła w programie "Uwaga!" TVN o tym, że doświadczała przemocy na tle seksualnym ze strony jednego z przyjaciół domu, a jej matka rzekomo przymykała na to oko.

Zobacz także: Zobacz też: Paulla o Edycie Górniak: "Rozczarowałam się jej osobą, jest narcyzem"

Dzieciństwo Edyty Górniak nie należało do beztroskich. Wręcz przeciwnie, z informacji, jakie na Instagramie zamieściła sama piosenkarka, wynika, że cień na jej życie rzucało nie tylko molestowanie, lecz także bicie przez matkę. Dochodziło nawet do tego, że Górniak obawiała się wracać do własnego domu.

(...) Jak się zasiedziałam i wiedziałam, że dostanę lanie, gdy wrócę do domu, to przychodziłam tu i do św. Marii się modliłam, żeby mnie mama nie zbiła za bardzo – napisała Edyta Górnika w opisie jednego ze zdjęć na Instagramie.

Światło na zgrzyty w relacjach między paniami rzuca także magazyn "Na Żywo". Jak relacjonowali w rozmowie z tygodnikiem znajomi rodziny, po tym, gdy Górniak przyznała się do bycia ofiarą przemocy ze strony matki, Grażyna Jasik bała się nawet wychodzić do domu. Pani Jasik zależy na spotkaniu z dzieckiem i rozmowie, jednak na razie nie ma co na to liczyć.

Jeśli Edyta nie chce mieć z nią kontaktu, to Grażynka powinna to od niej usłyszeć. Powoli traci jednak nadzieję, że dojdzie do spotkania – podsumował znajomy rodziny Edyty Górniak ("Na Żywo").
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić