Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

Edyta Górniak podjęła przełomową decyzję

14

Edyta Górniak w ostatnim czasie nie ma lekko. Po tym, jak powiedziała, że pandemia koronawirusa nie istnieje, a w szpitalach leżą statyści, wywołała prawdziwą burzę. Na piosenkarkę wylała się fala hejtu. Teraz celebrytka podjęła ważną decyzję.

Edyta Górniak podjęła przełomową decyzję
Więcej nie zobaczymy Edyty Górniak?

Edyta Górniak znika z życia publicznego. Więcej jej nie zobaczymy?

Po tym jak jej słowa o pandemii i statystach w szpitalach obiegły media, Edyta Górniak w internetowej transmisji płakała i mówiła, że odcina się od świata, rezygnuje z kont w mediach społecznościowych i telefonu komórkowego. Postanowiła też zamieszkać w górach, z dala od miasta.

Kiedy Edyta Górniak wycofa się ze swojej aktywności w mediach społecznościowych?

Po niedawnych słowach piosenkarki wydawało się, że nastąpi to już niebawem. Tymczasem teraz Edyta Górniak wycofuje się z zapowiadanej chęci wyciszenia platform społecznościowych.

Słuchajcie mam dla was dobrą wiadomość i niedobrą. […] Chciałam się niestety, niestety dla niektórych, wycofać z mojej chęci wyciszenia platform społecznościowych. Jak widać, nie jest to dobry czas. Przyjdzie może lepszy czas na to, żeby się wyciszyć faktycznie, więc przekładam tę decyzję. Mam nadzieję, że ucieszy to rozświetlone serca, rozświetlone głowy - mówiła Edyta Górniak, prowadząc w internecie transmisję na żywo.

To jednak nie wszystko. Edyta Górniak dodała, że dostała wiele wiadomości od fanów, którzy nie chcą, by przestałą być aktywna w mediach społecznościowych.

Nie wiedziałam, że ta moja obecność jest tak ważna dla was. Więc będę może nie tak mocno aktywna jak wcześniej, ale będę starała się być aktywna, aktywniejsza niż przez ostatnie tygodnie - dodała celebrytka.

Piosenkarka zachęcona wiadomościami od fanów podjęła ważną decyzję. Wiadomość ta pewnie ucieszy osoby, którym wirtualne spotkania z Edytą Górniak dają "siłę, woli walki i nadziei". Celebrytka mówiła o tym podczas transmisji w internecie.

Nie mogę wam tego odebrać, więc przekładam tę moją decyzję może na przyszły rok, jak będzie trochę spokojniej - powiedziała Edyta Górniak.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić