Zdjęcie Emily Ratajkowski z synem. Rozpętała się burza

90

Emily Ratajkowski od trzech miesięcy jest szczęśliwą matką. Na zdjęciu z wakacji zapozowała z synem. Internauci byli w szoku, jak trzyma swoje dziecko.

Zdjęcie Emily Ratajkowski z synem. Rozpętała się burza
Emily Ratajkowski z synem

Emily Ratajkowski od trzech miesięcy jest szczęśliwą mamą. Supermodelka tak samo, jak uwielbiała pokazywać się w stanie błogosławionym, tak samo przepada za pozowaniem w towarzystwie syna.

Nie wszystkim jednak pasują rodzinne fotografie Emily. Celebrytka postanowiła wyłączyć możliwość komentowania zdjęć, by uniknąć porad dotyczących tego, jak ma wychowywać dziecko. Jednak od pewnych rzeczy uciec się nie da. Po zdjęciu Emily i Sylwestra z wakacji, internauci postanowili zareagować na Twitterze.

Trzyma dziecko jak narzędzie, szok - napisała internautka.
Bez podparcia szyi? Nie tak się trzyma dzieci! - zaalarmował użytkownik Twittera.
Jak matka może trzymać tak dziecko? - pyta rozgoryczony obserwator.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na zdjęciu Emily trzyma syna jedną ręką. Choć na Instagramie udostępniła serię zdjęć, na których widać, że trzymała małego Sylwestra tak jedynie przez moment, internauci byli bezlitośni. Jeden z nich znalazł zdjęcie modelki, na którym pozuje z psem w podobny sposób. Na Twitterze powstała nitka, w której szeroko komentowana jest postawa celebrytki. Choć wiadomo, że dziecku krzywda się nie stała, nie brakuje głosów zarzucających modelce brak odpowiedzialności, a nawet stawianie jako priorytet zaprezentowanie swoich wdzięków kosztem zdrowia dziecka.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Sekret figury Emily Ratajkowski
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić