Fashion guy ocenia stylizacje Korwina-Mikkego. "Kiedy się postara, to naprawdę wygląda dobrze!"

2

Matěj Pakulski na TikToku prowadzi konto CzechGuyInWarsaw. Szczerze mówi zarówno o gwiazdach, jak i celebrytach, ale także...postaciach ze świata polityki. Na swoim koncie recenzował już m.in. styl Agaty Dudy, Jolanty Kwaśniewskiej czy Ewy Kopacz. Tym razem spojrzał na kreacje Janusza Korwina-Mikkego.

Fashion guy ocenia stylizacje Korwina-Mikkego. "Kiedy się postara, to naprawdę wygląda dobrze!"
Stylista wypunktował wszystkie modowe wpadki polityka (TikTok)

Nie da się ukryć, że ten polityk ma swój styl i to nie byle jaki. Złośliwi mogą powiedzieć, że ubiera się podobnie, jak myśli - nieco konserwatywnie, staromodnie.

Jednak w jego stylizacjach nie brakuje wpadek, co wypunktował mieszkający w Polsce czeski recenzent mody, Matěj Pakulski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Konfederacja bez przyszłości? "Utknęli na karuzeli performance’u'

Zbyt długie rękawy w marynarce, przez które nie widać mankietów. Kolejnym "grzeszkiem" polityka są przydługie nogawki - wyliczał stylista.

Kilka rad dla Korwina

Matěj zauważył, że przy takiej sylwetce, jak ta Korwina-Mikkego, znacznie lepiej sprawdziłyby się szelki.

Nie byłoby wtedy problemu z wiecznie opadającymi spodniami. Szelek nie byłoby i tak widać, gdyż pan Janusz nosi marynarki - mówił Matěj.
W jego przypadku rekomenduję założenie kamizelki do marynarki. To wygląda znacznie lepiej - dodał.

Z plusów zauważył, że jeżeli Janusz Korwin-Mikke ma dobrze dobraną marynarkę i wystają mu te mankiety, to sięga po spinki do mankietów, które nadają tu elegancji.

Atutów nie brakuje

Trzeba przyznać, że Janusz Korwin-Mikke ma swój niepowtarzalny styl. Jednym z jego elementów są muchy, które stały się dla niego właściwie znakiem rozpoznawczym.

Przyznam, że muchy są naprawdę świetne! Szczególnie, iż są wiązane. Jeżeli sięgamy po dżentelmeńską muchę, pamiętajmy żeby wybierać koszulę z zakrytą plisą, czyli tym paskiem, który zakrywa guziki. Wtedy mucha z koszulą są spójne - zauważył stylista.

Pochwalił też Korwina za nakrycia głowy, po które polityk chętnie sięga.

Nadają klasy i sięgają dawnych czasów - skomentował Matěj.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Kiedy się postara, to wygląda naprawdę dobrze! - podsumował.

Szybko jednak wspomniał o crocsach, jakie polityk założył na jedno ze spotkań w terenie. I chociaż zdaniem stylisty o tego rodzaju obuwiu należałoby zapomnieć, to w tym przypadku sytuacja jest do wytłumaczenia i wybaczenia, ponieważ polityk miał mieć wtedy trudności z chodzeniem.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić