Fatalne wieści. Syn Krzysztofa Krawczyka nie może normalnie żyć

48

Napłynęły niepokojące wieści na temat Krzysztofa Krawczyka juniora. Okazuje się, że syn legendarnego piosenkarza podupadł na zdrowiu. W związku z tym nie będzie koncertować z Trubadurami. Należy spodziewać się tego, że przez jakiś czas pozostanie w cieniu.

Fatalne wieści. Syn Krzysztofa Krawczyka nie może normalnie żyć
Krzysztof Krawczyk junior (Licencjodawca, AKPA)

Gdy Krzysztof Krawczyk zmarł, jego synem zaopiekował się Marian Lichtman. Wspiera on Krzysztofa Igora choćby w walce o spadek po zmarłym ojcu.

Zostawił tego syna jedynego, nie chciał tego zrobić. Nie poszło tak, jak by chciał. On całe życie kochał swojego syna. Miał żonę, która nie pracowała nad tym, żeby ich połączyć. Nie chcę mówić źle o Ewie, ale uważam, że wszystko mogło być lepiej. W miarę możliwości pomagamy mu z żoną - mówił Lichtman w rozmowie z "Super Expressem".

Krawczyk junior ma za sobą koncerty z Trubadurami. Niestety, wszystko wskazuje na to, że w tym roku nie pojawi się na scenie. Na przeszkodzie stają względy zdrowotne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Leszczak zdradza szczegóły terapii z Koterskim: "Rozstaliśmy się dwa razy"!

Lichtman ujawnił, że syn legendarnego muzyka ma problem z normalnym funkcjonowaniem. - Wszystko powinno wyglądać inaczej, mógłby tutaj z nami przyjechać, ale to obciążenie psychiczne związane z procesem o majątek po ojcu nie pozwala mu normalnie funkcjonować - wyjaśnił.

Chociaż próbuje normalnie żyć i powoli wraca też do muzyki. Opolski festiwal to jednak dla niego za dużo, stres, występy na żywo, tłumy ludzi. On nie jest na to gotowy. Jeszcze nie teraz - podkreślił przyjaciel Krzysztofa Krawczyka juniora.

Tego Krzysztof Krawczyk junior nie może robić

Pojawiają się liczne doniesienia na temat tego, że na Krzysztofa Igora Krawczyka pozytywnie nie wpływają rodzinne spory o majątek po legendzie polskiej sceny muzycznej. Obecnie jego priorytetem jest wyciszenie się.

Lekarz Krzysia zabronił mu kontaktów z mediami, osobami, które powodują u niego stres. Zabronił mu też występów i koncertowania. Ma teraz skupić się na sobie i się wyciszyć - podsumował Lichtman, cytowany przez "SE".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić