aktualizacja 

Georgina Rodriguez i Anna Lewandowska razem. Przykra wpadka

62

Anna Lewandowska coraz lepiej odnajduje się w świecie show-biznesu. Ostatnio pojawiła się w nowym sezonie serialu Netfliksa "Jestem Georgina". W tej produkcji uwiecznione zostało spotkanie Lewandowskich z partnerką Cristiano Ronaldo. Niestety, nie obyło się bez wpadki.

Georgina Rodriguez i Anna Lewandowska razem. Przykra wpadka
Anna Lewandowska (Licencjodawca, AKPA)

"Jestem Georgina" to serial dokumentalny. Został on poświęcony ukochanej Cristiano Ronaldo - Georginie Rodriguez. W tej produkcji Netflix odsłonił kulisy jej życia.

W drugim odcinku nowego sezonu pojawili się Anna i Robert Lewandowscy. Polska para miała przyjemność spotkać się z Georginą przy okazji Festiwalu Filmowego w Cannes.

Wszystko zostało zarejestrowane. Z nagrania dowiadujemy się, że Anna Lewandowska zapytała Georginę Rodriguez o niedawno urodzone dziecko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To pytanie dziennikarza rozbawiło Santosa i Lewandowskiego

Doszło do krótkiej wymiany zdań. Nie obyło się też bez wspólnych zdjęć.

To jest żona znanego piłkarza z Monachium. Spotkałyśmy się kilka razy. Jest bardzo miła - mówiła Rodriguez w rozmowie ze znajomymi.

Netflix zaliczył wpadkę

Niestety, przy okazji ukazania spotkania Lewandowskich i Rodriguez Netflix zaliczył koszmarną wpadkę. Chodzi o przedstawienie polskiej pary.

Robert i Anna Lewandowscy. Piłkarz i zawodniczka karate - taką informację zamieszczono w trakcie wideo.

Dobrze zorientowani z pewnością doskonale wiedzą, że Lewandowska ma za sobą karierę karateczki. Tego sportu nie uprawia jednak zawodowo od wielu lat.

Dziś nie można zatem już mówić, że jest karateczką. Teraz funkcjonuje w przestrzeni publicznej jako bizneswoman czy też trenerka fitness.

Niewątpliwie Anna Lewandowska coraz lepiej odnajduje się w świecie show-biznesu. Niewykluczone, że w przyszłości ktoś postanowi nagrać serial również o niej. Póki co kamery skupiły się na Georginie Rodriguez, która od lat wiernie kroczy u boku Cristiano Ronaldo.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić