aktualizacja 

Gorąca para w lodowatej wodzie. Doda morsuje z ukochanym

40

O tej pani nie przestaje być głośno. Po tym, jak jeździła na nartach wystrojona niczym Cruella de Mon, zamówiła na wigilię dania z cateringu, tym razem Doda pokazała jak...morsuje! Towarzyszy jej ukochany Dariusz Pachut.

Gorąca para w lodowatej wodzie. Doda morsuje z ukochanym
Doda pokazała gorące zdjęcia z ukochanym (AKPA, Instagram, Piętka Mieszko)

Zdjęciami z morsowania podzielił się także ukochany Dody, Dariusz Pachut. Jednak wspólne zdjęcie nie wylądowało na żadnym z profili. Jedynie ratownik zamieścił zdjęcie siebie w lodowatej wodzie.

No cóż… zdrowia i spokoju dla wszystkich!!! No i miłości - podpisał swoje zdjęcie Dariusz Pachut.

doda sDalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karolina Pisarek: "Nie zawsze wierzyłam w siebie"

Natomiast Doda podzieliła się nagraniami ze wspólnego morsowania na relacji.

Na późniejszej relacji widzimy, jak Doda wraca z ukochanym samochodem, opatulona w różowy kocyko - szlafrok. Co ciekawe - filmik z jej udziałem został nakręcony podczas jazdy, co oznacza, że jego autor mógłby zapłacić słony mandat.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kim jest Dairusz Pachut - nowy ukochany Dody?

Dariusz Pachuta ma za sobą karierę w policji, następnie zdobył papiery ratownika medycznego. Pochodzi z Zabrzeża, małej wsi w województwie małopolskim. Nie wiadomo, czy był wcześniej żonaty. Jednak z jego instagramowego profilu można wywnioskować, że jest ojcem dwóch dzieci - chłopca i dziewczynki, z którymi chętnie spędza aktywnie czas. W 2020 roku Dariusz Pachuta pomógł zrealizować marzenie niepełnosprawnego 7-latka, Rayyana Szczepanika, którego marzeniem było zdobycie górskiego szczytu. Jego wyprawę na szczyt relacjonował National Geographic.

Dariusz Pachut to człowiek o wielu pasjach. Jest instruktorem strzelectwa i alpinizmu jaskiniowego, pasjonuje się kajakarstwem, skokami, wspinaczką lodową czy nurkowaniem. Zdobył także tytuł Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu.

Obserwatorzy konta Pachuta zauważają, że pierwsze nagranie z Dodą pojawiło się na nim już w połowie sierpnia. Wcześniej ratownik był w krótkim związku z pogodynką Dorotą Gardias.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić