aktualizacja 

Górniak poleciała na wakacje. Coś w niej pękło. "Zdrajcy, oszuści"

628

Edyta Górniak spędza urlop w Tajlandii i regularnie raczy swoich fanów nowymi zdjęciami z pięknych plaż. Pod jednym z nich, podzieliła się "życiową mądrością". W ostrych słowach zwróciła się także do wszystkich swoich wrogów.

Górniak poleciała na wakacje. Coś w niej pękło. "Zdrajcy, oszuści"
Edyta Górniak (Instagram)

Edyta Górniak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. W 1994 roku podczas Konkursu Piosenki Eurowizji zajęła drugie miejsce, a piosenkę "To nie ja" nucił każdy Polak.

Edyta Górniak nie wytrzymała

Dziś o wokalistce jest głośno z innych powodów. Bardziej niż na śpiewaniu, skupia się na swoim rozwoju duchowym, a w mediach często wygłasza teorie, powszechnie uważane za kontrowersyjne.

W ciągu ostatnich miesięcy stwierdziła, że pandemia COVID-19 to spisek. Stwierdziła także, że wśród ludzi żyje wielu reptilian i hybryd. Odradzała picie wodę z butelki i przekonywała, że prawdziwa woda "jest tylko w naturze".

Ostatnio Edyta Górniak wybrała się na wakacje do Tajlandii. Regularnie dzieli się zdjęciami z pięknych i szerokich plaż. Gwiazda pokazała także siebie m.in. jak stoi na brzegu wodospadu czy też jak wypoczywa na wielkiej huśtawce. Przy okazji upubliczniania fotografii wygłasza także życiowe mądrości.

We wtorek gwiazda dodała kolejny post ze zdjęciem z Tajlandii. Wyznała przy okazji, skąd bierze siłę i "zdolność wybaczania". Dodała także, że wszystkie swoje pozytywne cechy zaczęła zauważać dzięki atakom ze strony jej wrogów. Na koniec podziękowała wszystkim osobom, które jej nie sprzyjają.


Oddaje honor wszystkim moim wrogom, za najlepszy trening kondycyjny mojego ducha. Gdyby nie zdrajcy, kłamcy, oszuści i złodzieje, nie zobaczyłabym w kontraście do nich, jak jestem oddana, lojalna, czysta w intencjach, silna, jak potrafię się odradzać, jak mocno potrafię kochać i jak potężną mam zdolność wybaczania. Jeszcze tylko nauczę się cierpliwości i będzie git. Dziękuję wszystkim moim wrogom. Czuję się świetnie - napisała Edyta Górniak.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Wierni fani Edyty Górniak pochwalili ją za te słowa i przyznali rację. Nie obyło się także bez komplementów młodzieńczego wyglądu gwiazdy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Maja Rutkowski odkrywa sekrty seksbiznesu wśród modelek
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić