aktualizacja 

Gotowi? Spójrzcie, w jakich warunkach mieszkają Gienek i Andrzej

126

Największą sympatią i zainteresowaniem widzów programu "Rolnicy. Podlasie" cieszą się Gienek i Andrzej z Plutycz. Panowie są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się zdjęciami i nagraniami.

Gotowi? Spójrzcie, w jakich warunkach mieszkają Gienek i Andrzej
Andrzej i Gienek to bohaterowie programu "Rolnicy. Podlasie" (Facebook)

Telewizyjne produkcje pokazujące polską wieś i mieszkających tam ludzi cieszą się sporym zainteresowaniem widzów. Od wielu lat jednym z największych hitów TVP jest randkowe show "Rolnik szuka żony". Z kolei na TTV całkiem niedawno wystartował program z elementem rywalizacji, czyli "Super rolnicy"

Swoją produkcję o mieszkańcach wsi ma też stacja Focus TV (która należy do Polsatu). Mowa tu oczywiście o serialu dokumentalnym "Rolnicy. Podlasie". Produkcja ta doczekała się już pięciu sezonów i cieszy się ogromną popularnością.

Najlepszym tego dowodem są Andrzej i Gienek z Plutycz, którzy właściwie zostali celebrytami. Panowie są aktywni w mediach społecznościowych i mają nawet swój kanał w serwisie YouTube. Co więcej, jak informuje "Super Express" gospodarstwo rolników odwiedzają liczni fani, również z zagranicy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najbardziej lubiane pary z “Rolnik szuka żony”

Gospodarstwo Andrzeja i Gienka

W programie "Rolnicy. Podlasie" ukazywane są różne oblicza polskiej wsi. Jedne gospodarstwa są nowoczesne i zmodernizowane, w innych do obejścia podchodzi się dość konserwatywnie, a całość może wydawać się dość zabałaganiona oraz chaotyczna.

Majątek Gienka i Andrzeja z pewnością należy do tej drugiej kategorii, co zresztą przyczyniło się do popularności obu panów. Na gospodarstwie znajduje się nieco zaniedbany drewniany, wiekowy dom, w którym jest tradycyjny, kaflowy piec.

Budynki gospodarskie również zbudowane są głównie z drewna. Na podwórzu, po którym przechadzają się zwierzaki jest błoto. Natomiast sami bohaterowie programu mają dość luźne podejście do kwestii ubioru. Wszystkie te kwestie jednych przyciągają, innych irytują.

Fakty są jednak takie, że bohaterowie produkcji "Rolnicy. Podlasie" są autentyczni i nikogo nie udają. To właśnie przez tę rozbrajającą szczerość, wzbudzają sympatię widzów.

Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić