aktualizacja 

Andrzej z Plutycz zaskoczył fanów. U rolnika "będzie się działo"

17

Gwiazdor programu "Rolnicy. Podlasie" wyruszył na ekspansję mediów społecznościowych. Na swoim kanale na YouTube zapowiedział niespodziankę dla fanów. "Tutaj będzie się działo ogromnie" - powiedział Andrzej z Plutycz.

Andrzej z Plutycz zaskoczył fanów. U rolnika "będzie się działo"
Andrzej Onopiuk zapowiada "hit" na swoim kanale (Materiały prasowe)

Reality-show "Rolnicy. Podlasie" cieszy się ogromną popularnością, a jego bohaterowie zyskują sporą rozpoznawalność. Najlepszym tego przykładem jest Andrzej Onopiuk z Plutycz, który wraz z Gienkiem z czasem stał się jedną z największych gwiazd show Focus TV.

We wrześniu 2020 r. 40-letni rolnik zdecydował się na utworzenie kanału na YouTube, który sukcesywnie rozwija. Jakiś czas temu zachęcał swoich widzów do subskrypcji. Obiecał, że gdy licznik wskaże 100 tys., pokaże fanom coś wyjątkowego.

Coś najwyraźniej poszło nie tak. Kanał "Gienek i Andrzej Plutycze" ma już 102 tys. subskrypcji, a obiecanego materiału premium jak nie było, tak nie ma.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najbardziej lubiane pary z “Rolnik szuka żony”

Andrzej rozpala ciekawość fanów

Rolnik w jednym z ostatnich nagrań zapowiedział, że ma w zanadrzu coś "ekstra" dla swoich widzów. W filmiku pokazał, jak zabezpiecza swoją prasę kostkującą i przenosi pod dach worki z nawozem.

- Zobaczcie, co u mnie na podwórku się dzieje. Rewolucje. Nie ma żadnego drzewa. Nie ma nic. Później zobaczycie, w następnych odcinkach. Będzie się ogromnie działo - stwierdził Andrzej na początku nagrania.
Tutaj będzie się działo ogromnie. Tylko jeszcze trochę trzeba poczekać - powiedział podekscytowany rolnik pod koniec filmu.

Fani spekulują, że najprawdopodobniej chodzi o "ogarnięcie gospodarstwa" i będzie to prawdziwa rewolucja, kolejna po wybudowaniu łazienki i remoncie domu. Być może chodzi o słynne na całą Polskę błoto, które spowija gospodarstwo bez względu na pogodę.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić