Grzegorz Skawiński zerwał z nałogiem. "Siódmy miesiąc"

106

Grzegorz Skawiński, który jest twarzą zespołu Kombi, postanowił zerwać z nałogiem. Jak 68-latek sobie radzi?

Grzegorz Skawiński zerwał z nałogiem. "Siódmy miesiąc"
Grzegorz Skawiński (AKPA)

Do debiutu Grzegorza Skawińskiego na muzycznej scenie doszło niemal pół wieku temu. Ogromną popularność przyniosły mu oczywiście występy w zespole Kombi. Później przekształcono jego nazwę na O.N.A., a następnie na... Kombii.

Ostatnio Skawiński wziął udział w programie "Mask Singer", który pojawia się na antenie TVN. Po tym, jak odpadł z telewizyjnego show, rozmawiał z "Faktem".

W trakcie wywiadu odsłonił kulisy życia prywatnego. Zdradził, że minęło już siedem miesięcy od momentu, w którym zrezygnował z alkoholu. Zaznaczał jednocześnie, że kwestia rezygnacji z alkoholu to dla niego nadal trudny wątek.

Siódmy miesiąc nie piję już alkoholu. W ogóle, nawet jednej szklaneczki whisky na tydzień. Ale nie wiem, czy się czuję z tym dobrze, bo jednak cóż, ciągnie wilka do lasu - mówił szczerze.

To dlatego zrezygnował z alkoholu

Skawiński postanowił również wyjaśnić, dlaczego zdecydował się na zrezygnowanie z alkoholu.

Postawiłem sobie takie wyzwanie z pobudek zdrowotnych. Chcę, żeby wątroba i serce były zdrowe. I nie chcę prowokować niektórych zachowań. Dlatego staram się prowadzić, na tyle, na ile mi pozwala rockandrollowy styl życia, zdrowy tryb życia - zaznaczał.
Zobacz także: Partnerka Żory Korolyova wspomina upominki od ukochanego
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić