Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Gwiazda filmów dla dorosłych zatrzymana. Skandal na lotnisku

186

Tatty Tyler, wytatuowana gwiazda filmów dla dorosłych została ostatnio zatrzymana na lotnisku. Wszystko przez to, że przybyła na nie po ostrej imprezie, mając na sobie jedynie skąpe bikini. Ta sytuacja nie wprawiła jednak celebrytki w zakłopotanie. Wręcz przeciwnie, kobieta udzieliła wywiadu, w którym o wszystkim opowiedziała, dorzucając pikantne szczegóły o początkach kariery.

Gwiazda filmów dla dorosłych zatrzymana. Skandal na lotnisku
Tatty Tylor (Instagram)

Tatty Tyler to jedna z najpopularniejszych brytyjskich gwiazd filmów dla dorosłych. Ostatnio została zatrzymana na lotnisku pod wpływem alkoholu, w dodatku odziana jedynie w mocno wycięty kostium kąpielowy.

Lou, bo tak naprawdę ma na imię kobieta, raczej nic sobie z tego nie zrobiła. Wręcz przeciwnie - udzieliła wywiadu, w którym mówiła, jak została gwiazdą w swojej branży.

Kiedyś była inna

Jak powiedziała, kiedyś nie była taka jak teraz.

Jak się okazuje, dziewczyna była w siedmioletnim związku. Swojego byłego już chłopaka poznała w wieku zaledwie 15. lat. Gdy się rozstali, postanowiła się zmienić.

Stałam się teraz drapieżna, kiedyś taka nie byłam - zaczęła.

Częścią radykalnej transformacji Lou było pokrycie ciała licznymi tatuażami. Następnie zdecydowała się na porzucenie firmy sprzątającej, którą miała, na rzecz rozbierania się i nagrywania filmów erotycznych.

Skąd akurat taki pomysł? Dziewczyna zasugerowała się sukcesem, który odnieśli w tej branży jej znajomi.

Skandal na lotnisku. Co się wydarzyło?

Nie zabrakło również tłumaczenia się z sytuacji, do której doszło na lotnisku. "Jestem trochę głupia" - zażartowała.

Lubię piwo. Wypiłam jedno, drugie i kolejne. Byłam w Benidormie [ miasto w Hiszpanii - przyp.red.] i kompletnie się upiłam, dlatego postanowiłam pojechać na lotnisko w bikini.
To nie było dobre. Mój kumpel mnie skrytykował. Powiedział "o mój Boże, musisz się ubrać". Pomyślałam: "Dlaczego? O choroba, tak, jesteśmy tutaj" - opowiedziała dziewczyna.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić