Gwiazda "Gogglebox" miała poważny wypadek. "Myślałam, że nie będę chodzić"

21

Agnieszka Kuszewska to uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Wschodząca gwiazda wyznała, że miała poważny wypadek, w którym uszkodziła kręgosłup. - Myślałam, że nie będę chodzić - zdradziła.

Gwiazda "Gogglebox" miała poważny wypadek. "Myślałam, że nie będę chodzić"
Gwiazda "Gogglebox" miała poważny wypadek. "Myślałam, że nie będę chodzić" (Instagram, @blizniaczkigogglebox)

Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska to bliźniaczki, które wspólnie komentują telewizyjne produkcje w "Gogglebox. Przed telewizorem". Siostry dały się poznać jako przebojowe i pogodne uczestniczki programu.

Okazuje się, że mimo częstego uśmiechu na twarzy, w ich życiu nie zawsze było kolorowo. Agnieszka Kuszewska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o problemach zdrowotnych. Miała wypadek, który przyniósł poważne skutki i odbił się na jej zdrowiu.

Uczestniczka "Gogglebox" wyznała, że mierzy się z kompleksami. Jednym z nich jest jej brzuch i kilka nadprogramowych kilogramów. Agnieszka ma problemy hormonalne i czasami trudno jej zapanować nad sylwetką.

Mam problemy hormonalne, więc nie jest mi tak łatwo zrzucić brzuch. Wbrew pozorom, wcale tak dużo nie jem, jak inni sobie myślą, że "jak gruba, to dużo je". (...) Brakowało mi też wiary, że schudnę - wyznała serwisowi "Co za tydzień".

Agnieszka Kuszewska dodała też, że ma za sobą wypadek oraz uraz kręgosłupa. - Kilka lat temu miałam wypadek na kręgosłup i myślałam, że nie będę chodzić. (...) Zabrała mnie karetka, byłam załamana. Nie mogłam się kompletnie ruszyć. Uczyłam się na nowo chodzić - opowiedziała gwiazda "Gogglebox".

Co stało się Agnieszce Kuszewskiej? Uczestniczka show TTV poślizgnęła się na schodach w domu byłego partnera i upadła. Jak przyznała, złamała wówczas wyrostki poprzeczne.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Brak ruchu i ból kręgosłupa. Fizjoterapeuta pokazuje, jak temu zaradzić
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić