Joanna Jabłczyńska pokazała nagranie z komunii. Co za przepych!

48

Sezon komunijny trwa w najlepsze. Kolejny raz pokolenie katolików przystąpi do tego sakramentu pierwszy raz. Joanna Jabłczyńska pokazała fanom, jak ten dzień wyglądał w jej domu rodzinnym. "Odbyła się na pełnym propsie" - pisze aktorka.

Joanna Jabłczyńska pokazała nagranie z komunii. Co za przepych!
Joanna Jabłczyńska pokazała nagranie z komunii. Co za przepych! (AKPA, Instagram, AKPA, Joanna Jabłczyńska)

Joanna Jabłczyńska to znana polska aktorka. Od lat występuje w polskich produkcjach. Najbardziej kojarzona jest z roli Marty w "Na Wspólnej". W produkcji gra bowiem od 2003 roku.

Aktorka z zawodu jest też prawniczką. Studia w tym kierunku ukończyła w 2009 roku, a pięć lat później uzyskała aplikację radcowską. Jabłczyńska od dziecka była przebojowa i chętna do działania. Widać to na archiwalnym nagraniu, którym gwiazda podzieliła się w sieci.

Joanna Jabłczyńska pokazała wideo z pierwszej komunii. Co za przepych! Jak sama napisała, suknia na kole, meblościanka w tle, impreza w łazience, a do tego oddzielny pokój i stolik dla najmłodszych.

Takiej imprezy z pewnością pozazdrościł niejeden znajomy aktorki! Gwiazda dokładnie opisała szczegóły wielkiego dnia. Na nagraniu można im się lepiej przyjrzeć. Oprócz imprezy w domu, doskonale widać kościół i Joannę Jabłczyńską, która wzięła w mszy czynny udział.

Sezon komunijny w pełni, wiec pozwolę sobie przypomnieć moją komunię, która odbyła się na pełnym propsie, była suknia na kole (totalny sztos za moich czasów), impreza w domu w towarzystwie meblościanki Kopernik i jak na każdej dobrej imprezce, najwiecej działo się w łazience, zacne wspomnienie - czytamy.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Joanna Jabłczyńska: "Zawsze marzyło mi się posiadanie własnych kur"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić