aktualizacja 

Gwiazda TVP nie wytrzymała. "Jesteście gorsi niż Rosjanie"

Karolina Pajączkowska przebywa w Ukrainie, skąd relacjonuje dla stacji TVP World przebieg wojny z Rosją. Prezenterkę, która dzieli się pracą również w mediach społecznościowych, skrytykowali internauci, ale też koledzy z pracy. Pajączkowska odpowiada hejterom, którzy - jak twierdzi - "są gorsi niż Rosjanie".

Gwiazda TVP nie wytrzymała. "Jesteście gorsi niż Rosjanie"
Karolina Pajączkowska odpowiedziała na krytykę (Instagram)

Karolina Pajączkowska relacjonuje przebieg wojny w Ukrainie. Wyjechała za wschodnią granicę Polski, by śledzić działania militarne i przeprowadzać rozmowy dotyczące wojennej rzeczywistości. Efekty jej pracy mogą zobaczyć widzowie stacji TVP World, a także fani prezenterki, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych.

Ostatnio na Pajączkowską wylał się hejt. Wszystko przez zdjęcie w kamizelce kuloodpornej, które opublikowała na Instagramie. "Znowu lans zamiast bezpieczeństwa" - oceniali "fani".

To nie był koniec uszczypliwych komentarzy pod adresem dziennikarki TVP World. Pod zdjęciem z Tomaszem Dawidem Jędruchowem, również korespondentem wojennym, internauci kolejny raz skrytykowali gwiazdę telewizji.

Z całym szacunkiem, piękna Pani jest, ale wojna to chyba nie najlepsza okazja do selfikowania i parcia atrybutami na obiektyw - brzmiał uszczypliwy komentarz.

Na to Karolina Pajączkowska odpowiedziała: "Przepraszam najmocniej, że moja twarz jest tak nieadekwatna do wojennych realiów. Innej nie mam" - czytamy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dziennikarze krytykują Karolinę Pajączkowską. Prezenterka odpowiada

Koledzy z pracy również zarzucają prezenterce brak profesjonalizmu w przekazywaniu treści z frontu. Uszczypliwie oceniany jest poniższy wpis dziennikarki TVP World:

Na jaw wychodzą okrucieństwa popełnione przez Rosjan w okolicach Charkowa. (...) Staramy się tam dostać, żeby pokazać Wam ten materiał jako pierwsza telewizja na świecie.

Jacek Łęski z TVP Info ironicznie napisał: "Byliśmy tam z Sewerynem Sołtysem kilka dni temu. Rzeczywiście ludzie strasznie pokiereszowani wojną, sporo zniszczeń. Polecam nasz materiał do Wiadomości" - dodał, zamieszczając link.

Pajączkowska odpowiedziała: "Oj Jacku, Jacku. Wypisywanie na mój temat na grupie wschód to jedno... Ale spokojnie, rozumiem... idzie młodość. Proszę, nie kontaktuj się ze mną więcej. P.S. Po polsku to każdy relacjonować potrafi".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Również Marcin Łuniewski z TVN24 skrytykował Pajączkowską: "Brakuje mi właśnie takich zdjęć korespondentów wojennych. Jakieś tam ruiny w tle, a na pierwszym planie zatroskany korespondent" - czytamy na Twitterze. Gwiazda TVP odpowiedziała:

Za to ty zawsze będziesz siedział w redakcji. Wstyd... że nawet nie umiesz napisać w twarz. Tacy "koledzy" z TVNu.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pajączkowska nie wytrzymała. "Jesteście gorsi niż Rosjanie"

Hejt, który spadł na Karolinę Pajączkowską, wyprowadził prezenterkę TVP World z równowagi. Dziennikarka postanowiła zwrócić się do hejterów. Wpis co prawda usunęła z Twittera, ale ślad po nim pozostał w jej relacji na Facebooku.

Do wszystkich hejterów - jesteście gorsi niż Rosjanie. Zazdrość to taki smutny stan - stwierdziła.
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić