Gwiazdor disco-polo o grze wstępnej. Opowiedział, jaki seks lubi

20

Arek Braxton to popularny wokalista disco polo znany z utworów "Tropikalna", "Ona niebezpieczna" czy "Baila". Muzyk w najnowszym wywiadzie szczerze opowiedział o swoich przygodach miłosnych i jaką grę wstępną w łóżku lubi. Gwiazdor nie szczędził pikantnych szczegółów.

Gwiazdor disco-polo o grze wstępnej. Opowiedział, jaki seks lubi
Arek Braxton w nowym numerze "Baila". (YouTube)

Arek Braxton to popularny wokalista disco polo, znany z takich przebojów jak "Ona Niebezpieczna", "Baila", "Ile chcę" oraz "Wymarzyłem sobie to". 50-letni muzyk w najnowszym wywiadzie dla "Super Expressu" pochwalił się swoim życiem erotycznym.

Arek Braxton o seksie z partnerką

Gwiazdor zdradził, że swój pierwszy raz przeżył w wieku osiemnastu lat z piękną Teresą. Później było kilka innych dziewczyn, ale najbardziej w pamięć zapadła mu Angelika.

Angelika jest jedną z tych kobiet w moim życiu, których na pewno nie zapomnę. Spędziłem z nią cztery lata, pełne miłosnych uniesień i naprawdę mocnych wrażeń w sypialni. Była wulkanem seksu i energii. Każda noc z nią była inna, choć wspólne wieczory często zaczynały się od wymownego striptizu, którego jedynym widzem byłem tylko ja. To był taki nasz rytuał – opowiada "Super Expressowi" Arek Braxton.

Wokalista powiedział, że jego była ukochana była bardzo pomysłowa, a ich gra wstępna to jest to, za czym do dziś tęskni. Często kiedy wracał po koncertach zaskakiwała go prywatnym show.

Ja kładłem się na łóżku, a ona włączała muzykę, przynosiła z kuchni wcześniej przygotowane drinki i zaczynała przedstawienie. W pewnym momencie włączałem się do zabawy, a potem kochaliśmy się zachłannie. Czasem nawet kilka razy jednej nocy wspomina wokalista.

Niestety związek rozpadł się ze względu na różnicę charakterów. Sama namiętność i pociąg fizyczny nie wystarczą na zbudowanie trwałej relacji. Choć dziś Arek jest szczęśliwym mężem i ojcem, to wciąż wspomina swoje dawne miłosne historie.

Zobacz także: Ku przestrodze. Nagarnie z monitoringu w Zielonej Górze zarejestrowało moment potrącenia rowerzysty
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić