aktualizacja 

Hakiel już tak nie wygląda. Panie oszalały

179

Marcin Hakiel od rozstania z Katarzyną Cichopek zmienił się nie do poznania. Wcześniej nosił długie włosy i stawiał na eleganckie stylizacje. Postawił na bardziej młodzieżowy look. Rozjaśnił nawet włosy! Tym razem przyszła pora na kolejną zmianę.

Hakiel już tak nie wygląda. Panie oszalały
Marcin Hakiel znów zaskakuje wyglądem. Na zdjęciu po lewej tancerz w marcu 2021 r., po prawej w marcu 2022 r. (Instagram, Marcin Hakiel)

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się, o czym poinformowali fanów 11 marca. Małżonkowie wydali wspólne oświadczenie, w którym zapewniali, że nie będą więcej komentować swoich prywatnych spraw.

Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. (...) Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować - pisali.

Zraniony partner Cichopek postanowił jednak przerwać milczenie. Tancerz udzielił wywiadu Oli Kwaśniewskiej w programie "Miasto kobiet". Zasugerował, że jego partnerka wybrała innego mężczyznę mówiąc o "wolności, która ma imię". Od tamtej pory jego życie wywróciło się do góry nogami.

Marcin Hakiel zmienił się nie do poznania. Tancerz, który pokazywał się u boku słynnej aktorki zawsze miał nienaganną fryzurę i elegancki strój. Nosił golfy, koszule i marynarki. Nagle wszystko się zmieniło i Hakiel przeszedł metamorfozę.

Na początku tancerz zmienił fryzurę. Rozjaśnił włosy, założył kolorową bejsbolówkę i opublikował serię zdjęć na Instagramie w nowym wydaniu. Nie brakowało też wspominek i fotografii z byłą żoną. Tak dał upust emocjom i pożegnał się z przeszłością.

Hakiel znów zaskakuje wyglądem. Po kilku miesiącach gwiazdor znów postanowił poeksperymentować z imagem. Tym razem zapuścił brodę i wąsy! Obfity zarost od razu rzuca się w oczy. Zdjęcia tancerz publikuje na Instagramie, można zobaczyć je niżej.

Co na to fani (a raczej fanki)? Oto komentarze:

Myślałam, że to Brad Pitt
Dobrzeeee z zarostem
Nie poznałam, jest sztos
Zmiana na plus, tak trzymać
Przystojny z Ciebie facet. Wow!
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić