Marcin Hakiel pokazał się w samych bokserkach. "Ten moment..."

57

Po głośnym rozstaniu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek sprawiedliwie dzielą się opieką nad dziećmi. Ostatnio tancerz zabrał swoje pociechy na wycieczkę do Zakopanego. Na Instagramie opublikował zdjęcie z hotelu, w którym pozuje... w samej bieliźnie! Czyżby miał nadzieję, że w ten sposób zwiększy swoje szanse na znalezienie nowej ukochanej?

Marcin Hakiel pokazał się w samych bokserkach. "Ten moment..."
Marcin Hakiel wrzucił interesujące zdjęcie na portalu społecznościowym (@marcinhakiel, Instagram)

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela było w ostatnich tygodniach jednym z najgłośniejszych tematów w polskim show-biznesie. Para poznała się w "Tańcu z Gwiazdami" i była ze sobą aż przez 17 lat. Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci, Hani i Adama.

Decyzja o rozstaniu po tak długim czasie spędzonym razem na pewno nie należała do najłatwiejszych. Celebryci musieli ustalić wiele kwestii, w tym podział majątku, firm, a przede wszystkim sposób opieki nad pociechami.

Marcin Hakiel nad ranem w hotelu

Zdawać by się mogło, że rodzice teraz prześcigają się w wymyślaniu kolejnych rozrywek dzieciom. Hania i Adam spędzili majówkę z mamą na łonie natury, a w tym tygodniu tata zabrał maluchy na wycieczkę do Zakopanego.

Marcin Hakiel na bieżąco relacjonuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych, na jego instagramowym profilu nie zabrakło też zdjęć i nagrań z jego tatrzańskiej przygody. Z fotografii możemy dowiedzieć się m.in., że tancerz zabrał dzieci do fast foodu, a w hotelu zajadał się truskawkami w czekoladzie.

Jedno zdjęcie jednak szczególne przykuwa uwagę. W sobotę rano celebryta zrobił sobie selfie w lustrze, leżąc na hotelowej kanapie... w samych bokserkach! W stories na portalu społecznościowym wyjaśnił, o co chodzi.

"Ten moment, kiedy dzieci zajmą łóżko, a ty lądujesz na kanapie, bezcenny" - tancerz napisał w relacji na IG. Czyżby zdjęciem w samej bieliźnie przyszły rozwodnik chciał podbić serca pięknych, wolnych internautek?

Zobacz także: Viki Gabor w roli swojej idolki!
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić