Internauci już nie wyrabiają. Tak reaguje Hakiel. "Milcz"

15

Internauci tracą cierpliwość. Mają już dość zachowania Marcina Hakiela. Coraz więcej osób twierdzi, że po rozstaniu z Kasią Cichopek tancerz za mocno użala się nad sobą.

Internauci już nie wyrabiają. Tak reaguje Hakiel. "Milcz"
Marcin Hakiel (Instagram)

Informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela poruszyła opinię publiczną. Wiele osób było w szoku. Wszystko za sprawą tego, że wcześniej para uznawana była za bardzo zgraną.

Po rozpadzie związku Hakiel zmienił się nie do poznania. Zdecydował się na nową fryzurę, ale to nie wszystko. Celebryta bardzo mocno uaktywnił się w mediach społecznościowych.

Wręcz zaczął zasypywać internet swoimi zdjęciami. Na początku to jakoś się broniło, ale obecnie internauci mają już po prostu dość. "Sztuczne to wszystko, takie pod publiczkę. Dlaczego wcześniej nie wstawiałeś tylu zdjęć z dziećmi tylko dopiero po rozstaniu?" - czytamy w jednym z komentarzy.

Panie Marcinie, wystarczy tych zdjęć. Zaczynam się o pana martwić. Facet ma być facetem, a nie strzelającą fotki 13-letnią panienką - tak brzmi kolejna opinia.

Marcin Hakiel ripostuje

Tancerz uznał, że nie może przejść obojętnie obok krytycznych komentarzy. Zdecydował się na ripostę. Reakcję na poczynania internautów zamieścił na InstaStories.

Jeśli ktoś o tobie mówi źle, ty milcz albo mów o nim tylko dobrze. Bo w życiu nie chodzi o to, by dorównać do czyjegoś niskiego poziomu, ale o to, by być ponad nim - napisał.
Zobacz także: Krystian Ochman w podziękowaniu za pomoc śpiewa w sklepie
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić