Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Była kompletnie zaskoczona. "Irinko moja kochana..."

Wojna w Ukrainie trwa. To jednak nie przeszkadza niektórym mieszkańcom w spełnianiu marzeń i wyrażaniu uczuć. Ukraińska stacja Espreso TV pokazała nagranie z zaręczyn przy jednym z punktów kontrolnych. Przyszła panna młoda powiedziała "tak".

Była kompletnie zaskoczona. "Irinko moja kochana..."
Wołodymyr i Irina (Twitter)

Ukraińska telewizja "Espresso TV" udostępniła w swoich mediach społecznościowych niezwykle wzruszające nagranie. Filmik pokazuje, że miłość zwycięży wszystko. Nawet wojnę. Właśnie to zostało też napisane pod filmikiem.

Miłość będzie żyć wiecznie! Miłość i Ukraina wygrają - podpisano wideo.

Widać na nim żołnierzy ukrywających się w okopach. Później jeden oświadcza się swojej dziewczynie, która też jest żołnierką. Para poznała się w wojsku.

Wołodymyr i Irina spotkali się w jednej z jednostek wojskowych. Irina służy od trzech lat. Wołodymyr nawet nie spodziewał się, że za miesiąc się oświadczy – napisała na Twitterze prawniczka Oleksandra Matwiczuk.

Wołodymyr, żołnierz Gwardii Narodowej Ukrainy, zaskoczył swoją wybrankę pierścionkiem i bukietem czerwonych róż. "Irinko moja kochana(...) wyjdziesz za mnie?" - zapytał.

Kobieta nie kryła zaskoczenia i wzruszenia. Od razu odpowiedziała "tak"!

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. 2 marca Ukraińska Gwardia Narodowa poinformowała o ślubie swoich żołnierzy. Ceremonia odbyła się w budynku władz miejskich.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić