Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska
|

Najmłodszy astrolog świata o wojnie w Ukrainie. Mówi o 2029 roku

Podziel się:

Abhigya Anand to "cudowny" nastolatek z Indii. Jego fani twierdzą, że w 2019 r. przewidział pandemię koronawirusa. Najmłodszy astrolog świata przewiduje, jaki wpływ na losy świata będzie miała agresja Rosji na Ukrainę.

Najmłodszy astrolog świata o wojnie w Ukrainie. Mówi o 2029 roku
Abhigya Anand o wojnie rosyjsko-ukraińskiej. (YouTube)

Abhigya Anand już w wieku 7 lat zaczął odwiedzać indyjskie świątynie i uczyć się sanskrytu. Jako 10-latek z kolei uczęszczał na zajęcia z astrologii. Szybko stał się jednym z najlepszych.

Nie minęło dużo czasu, aż jego przepowiednie trafiły na YouTube. Jego fani uważają, że w jednym z filmików z 2019 roku przewidział pandemię koronawirusa.

Mówi o wojnie

Nastolatek twierdzi, że ten rok będzie trudny. Nastąpi ogromny kryzys ekonomiczny i gospodarczy, w wielu krajach panował będzie głód. Nie najlepsza też będzie pogoda.

Jaki wpływ na świat będzie miała wojna rozpętana przez Rosję w Ukrainie? Wróżbita twierdzi, że w tym roku nie ma zagrożenia wybuchem ogólnoświatowego konfliktu.

Jednak w latach 2029-2032 "niektóre kraje na świecie mogą doświadczyć konfliktów i wojen". Warto podkreślić, że poza wojną rosyjsko-ukraińską na świecie toczy się obecnie znacznie więcej krwawych konfliktów zbrojnych, m.in. w Syrii, Mjanmie i Jemenie.

16-latek dodał jednak, że ma do przekazania również optymistyczne prognozy. Przykładowo mają wzrosnąć ceny złota i srebra. To pozwoli im osiągać nowe rekordowe poziomy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić