aktualizacja 

"Ile jeszcze do rozwodu?". Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała

253

Michał Wiśniewski dwa lata temu poślubił Polę. To jego piąta żona, z którą doczekał się syna Falco. Para wyznaje, że jest razem bardzo szczęśliwa. Mimo to, najnowszy wpis Poli Wiśniewskiej obruszył internautów. Nie przebierali w słowach.

"Ile jeszcze do rozwodu?". Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała
Pola i Michał Wiśniewscy (Instagram)

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski stanęli na ślubnym kobiercu w 2020 roku. Poznali się przez internet, a swój związek długo utrzymywali w tajemnicy. Gdy relacja lidera Ich Troje i jego nowej wybranki wyszła na jaw, wielu fanów nie kryło oburzenia.

Związek Poli i Michała wciąż wywołuje liczne kontrowersje. Instagram piątej żony Wiśniewskiego nieustannie zalewa fala nieprzychylnych komentarzy. Internauci głównie krytykują muzyka i to, że jego małżonka zdecydowała się na związek z rzekomym "kobieciarzem".

Michał Wiśniewski doczekał się piątego dziecka. Pola Wiśniewska urodziła Falco Amadeusa w 2021 roku. Od tamtej pory małżonkowie często dzielą się w sieci swoją prywatnością z fanami. Również tym razem nie zabrakło intymnych słów o ich relacji.

Internauci zwrócili się do żony Wiśniewskiego. Nie przebierali w słowach

Najnowszy wpis Poli nie spodobał się internautom. Komentujący zwrócili się do żony Wiśniewskiego i nie przebierali w słowach. Partnerka lidera Ich Troje napisała:

Życie jest nieprzewidywalne. Kiedy wydaje nam się, że nic dobrego już nas nie spotka, los - na nasze szczęście - rzuca na naszą drogę osobę, która jednym spotkaniem, jedną rozmową czy zwyczajną uprzejmością odmienia nasze życie.

Internauci krytykują Wiśniewskiego pod najnowszym wpisem jego piątej żony. Twierdzą, że kobieta marnuje sobie życie i nie rozumieją, dlaczego związała się z mężczyzną z tak trudną przeszłością.

Czy nie miała Pani wątpliwości wejść w związek z osobą z taka przeszłością jak Michał, tyle rozwodów, rozhulany majątek, długi?
Przykre, że Pani ta na własne życzenie niszczy sobie życie u takiego bawidamka, który jest psem na baby.
Jesteś najładniejszą jego kobietą. Chociaż tyle ich miał, zaryzykowałaś. To bardzo ryzykowne i odważne posunięcie.

- Ja tak z czystej ciekawości. Ile jeszcze do rozwodu? - zapytała jedna z "fanek". Wtedy Pola nie wytrzymała. "Chyba z czystej złośliwości" - stwierdziła dosadnie.

Nie brakuje też obrońców miłości Michała i Poli Wiśniewskich. "Każdy powinien zająć się własnym życiem, sprzątać na swoim podwórku, a ulica będzie czysta..." - twierdzą fani.

Panie Michale piszę do Pana, proszę nie reagować na te bzdury, co ludzie piszą, to Pana życie i Pana wybory.
Wyglądacie super elegancko, jak z "Dynastii" albo "Moda na sukces".
Życzę wszystkiego co najlepsze, dużo miłości na co dzień.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Michał Wiśniewski tłumaczy swoje wyznania o żonie: "To był żart"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić