oprac. Jan Manicki,Ola Kowalczyk| 
aktualizacja 

Jacek Braciak wozi się furą w cenie domu

38

Jacek Braciak potrafi odmówić sobie wielu rzeczy, ale na jednej nie oszczędza. To samochody, które są jego największą słabością. Ma ich kilka, a jeden jest naprawdę wyjątkowy.

Jacek Braciak wozi się furą w cenie domu
Jacek Braciak ma słabość do samochodów (AKPA)

Nie jest tajemnicą, że Jacek Braciak jest już na takiem etapie artystycznej kariery, że może przebierać w propozycjach. Gwiazdor "Rodzinki.pl" wybiera te, które poza pieniędzmi dają mu także zawodową satysfakcję. Choć w codziennym życiu nie stawia na ekstrawagancję, jest jedna rzecz, na którą nie szczędzi pieniędzy – to samochody.

Moja jedyna słabość to auta – wyznał w rozmowie z Jackiem Wakarem, gdy ten zbierał materiały do książki "Zawód: aktor".

Braciak lubi drogie auta. Aktor kupił niedawno nową terenową furę

Jacek Braciak ma w swoim garażu ma aż cztery mercedesy. Zwłaszcza jeden z nich, model terenowy, robi na drodze wrażenie. Zdjęcia aktora w tym właśnie aucie opublikował niedawno dziennik "Fakt", przypominając przy okazji na jaki wydatek muszą się przygotować wszyscy marzący o takim pojeździe.

Mercedes klasy G. Nowe auto Jacka Braciaka

Terenowy mercedes klasy G, którym jeździ Jacek Braciak to luksusowy samochód osobowy. Od ponad 40 lat należy do jednego z najbardziej prestiżowych modeli w historii marki. Cena pojazdu różni się w zależności od wyposażenia, ale koszt takiego auta to mniej więcej 900 tysięcy złotych.

Choć w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat auto przechodziło znaczące modernizacje techniczne, to jego wygląd zmienił się nieznacznie. Klasa G od lat wygląda jak Klasa G. To gigantyczny i bardzo charakterystyczny pojazd, który zwraca uwagę przechodniów.

Z łatwością można więc wypatrzeć Braciaka na drodze, przemierzającego stolicę i jej przedmieścia. Trudniej zapewne przychodzi parkowanie takiego olbrzyma w mieście. Lubiany aktor zdaje się tym jednak nie przejmować.

Obejrzyj także: Zamyślony Braciak wyprowadza psa Agaty Buzek na spacer

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić