Jakie wykształcenie ma Rafał Brzozowski? Można się zdziwić

1

Rafał Brzozowski niemałą popularność zdobył za sprawą kariery muzycznej. Aktualnie natomiast jest gwiazdą Telewizji Polskiej. Niewiele osób wie o tym, czym dawniej interesował się ten artysta. Można się zdziwić!

Jakie wykształcenie ma Rafał Brzozowski? Można się zdziwić
Rafał Brzozowski (Licencjodawca, AKPA)

W 2011 roku rozpoczęła się kariera muzyczna Rafała Brzozowskiego. Właśnie wtedy wybił się dzięki programowi "The Voice of Poland". Od tego momentu wydał sześć albumów studyjnych.

Od 2017 roku Rafał Brzozowski jest związany z Telewizją Polską. Celebryta prowadzi teleturnieje oraz programy rozrywkowe. W 2021 roku bronił natomiast barw naszego kraju podczas konkursu piosenki "Eurowizja". W drugim półfinale zajął 14. miejsce.

Niewiele osób wie o tym, co dawniej było pasją Rafała Brzozowskiego. Niegdyś był on zakochany w sporcie, z którym związane jest jego wykształcenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Barbara Bursztynowicz o skomplikowanej sytuacji rodzinnej Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Piosenkarz obronił tytuł magistra wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W 2006 roku uzyskał zaś brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w zapasach.

Jestem sportowcem też i z zamiłowania, i z wyboru - mówił w jednym z wywiadów.

Brzozowski chciał pracować jako nauczyciel wychowania fizycznego. Miał też szansę na to, by zrobić karierę w roli zawodowego zapaśnika. Problemy z kręgosłupem sprawiły jednak, że jego marzenia legły w gruzach.

Rafał Brzozowski musiał zmieniać plany

Muzyka zawsze była drugą pasją Rafała Brzozowskiego. Gdy artysta był małym chłopcem, to uczęszczał na lekcje gry na pianinie. Później natomiast, będąc nastolatkiem, dołączył do klubu garnizonowego. Grał też na weselach.

Uraz kręgosłupa wykluczył Rafała Brzozowskiego z pracy w zawodzie, tak więc postanowił spróbować sił w muzyce. Mimo że nie doszedł do finału "The Voice of Poland", to i tak zrobił karierę muzyczną, zyskując popularność - spostrzega Pomponik.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić