Janachowska nie musi pracować do końca życia. Zadbał o to jej mąż

95

Według informacji podanej przez jeden z portali, Izabela Janachowska już teraz mogłaby nie pracować do końca życia. Wszystko za sprawą tego, co zrobił dla niej jej mąż.

Janachowska nie musi pracować do końca życia. Zadbał o to jej mąż
Izabela Janachowska nie może narzekać na brak wygody w życiu (fot. AKPA)

Izabela Janachowska to wielokrotna mistrzyni Polski w 10 tańcach, a także brązowa medalistka Mistrzostw Świata z 2004 r. Z czasem zaczęła się przebijać w telewizji. Była trenerką w "Tańcu z gwiazdami", gdy ten program emitowany był jeszcze w stacji TVN.

W 2015 r. na poważnie wzięła się za organizację ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych. Tę pasję łączy ostatnio ze współpracą z telewizją Polsat, dla której prowadziła 12. edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dostała także swój własny program na antenie Polsat Cafe.

Zobacz także: Zobacz: Izabela Janachowska jeżdzi Bentley'em do McDonald?

Janachowskiej dobrze się wiedzie także w życiu prywatnym. W 2014 r. poślubiła Krzysztofa Jabłońskiego, milionera i przedsiębiorcę, starszego od niej o 27 lat. Para doczekała się syna. Nie jest niczym zaskakującym, że tancerka wraz z rodziną żyją bardzo wygodnie. Wystarczy wejść na jej Instagram, by się o tym przekonać.

Prezenterka może pochwalić się sporą kolekcją ekskluzywnych torebek i zegarków. Na tym sprawa się nie kończy. Celebrytka posiada także kilka nieruchomości, które w ramach finansowego zabezpieczenia kupił jej mąż.

Izabela została zabezpieczona przez męża. Gdy Krzysztof sprzedawał udziały w poprzedniej firmie, kupił nieruchomości na żonę. Na wypadek, gdyby nowy biznes dobrze nie szedł, żeby Iza była zabezpieczona. Poza tym kupuje on biżuterię i kamienie jako inwestycję dla niej – powiedziała w rozmowie z Plotkiem osoba z otoczenia Janachowskiej.

Jeśli wierzyć informatorowi Plotka, sprawa jest prosta. Gdyby coś niedobrego wydarzyło się z karierą Janachowskiej, celebrytka rzeczywiście nie musi się martwić o przyszłość.

Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić