Jason Derulo już w Zakopanem. Polscy artyści podziwiali go na próbie

14

Główna gwiazda głośnego "Sylwestra Marzeń z Dwójką" jest już w Zakopanem. W piątek po południu polscy artyści podziwiali próbę znanego wokalisty na wielkiej estradzie na Równi Krupowej, a Maryla Rodowicz opublikowała zdjęcie z muzykiem

Jason Derulo już w Zakopanem. Polscy artyści podziwiali go na próbie
Jason Derulo na próbie w Zakopanem (AKPA)

Telewizja Polska jak co roku zorganizowała plenerowy koncert sylwestrowy. "Sylwester Marzeń z Dwójką", który odbędzie się w Zakopanem na Równi Krupowej, przewidziany jest na 30 tys. osób. Wystąpi na nim wielu polskich i europejskich artystów, a główną gwiazdą imprezy będzie amerykański wokalista Jason Derulo.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jason Derulo już w Zakopanem

Derulo przyjechał do Polski już w czwartek. Wieczorem wylądował na lotnisku w Zakopanem, po czym został przewieziony do hotelu. Tam czekali już na niego fani, z którymi chętnie robił sobie zdjęcia.

W piątek wokalista pojawił się na próbie przed występem w Zakopanem. W wygodnym dresie ćwiczył swoje piosenki oraz choreografię. Próbny występ gwiazdora przyciągnął fotoreporterów oraz polskich muzyków, którzy z wielkim zainteresowaniem przyglądali się popisom Derulo na scenie.

Amerykański idol przyciągnął uwagę m.in. Zenona Martyniuka, który mimo prowadzonej właśnie rozmowy telefonicznej nie mógł odwrócić wzroku od gwiazdora. Jego pląsy obserwowali także Sławomir Zapała, Aleksander Sikora oraz prowadzący - Ida Nowakowska i Rafał Brzozowski.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Amerykański piosenkarz najwyraźniej zaprzyjaźnia się już z polskimi kolegami po fachu. Niedawno zdjęcie z nim opublikowała Maryla Rodowicz. Jak dowiadujemy się z opisu pod fotografią, została ona zrobiona tuż po zakończeniu próby.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zenon Martyniuk na próbie przed "Sylwestrem Marzeń z Dwójką"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić