"Jej życzenie jest dla mnie rozkazem". Borkowski o relacji z Jolantą

1

Jacek Borkowski znów jest szczęśliwy. U jego boku jest Jolanta z Krakowa. Para niedawno się zaręczyła. Aktor w jednym z najnowszych wywiadów przyznał, że zamieszkali razem. Jednak zanim do tego doszło 64-latek musiał pójść na kilka ustępstw.

"Jej życzenie jest dla mnie rozkazem". Borkowski o relacji z Jolantą
Jacek Borkowski (AKPA, Podlewski)

Jacek Borkowski swoją popularność zawdzięcza roli Piotra Rafalskiego w serialu "Klan". O aktorze głośno jest także ze względu na jego bujne życie uczuciowe. Był trzykrotnie żonaty.

Pierwszy ślub - z Elżbietą Jasińską - wziął po ukończeniu studiów. Jednak 2009 roku unieważnił sakrament. Później postanowił połączyć się węzłem małżeńskim z Katarzyną.

W 2002 roku aktor spotkał Magdalenę Gotowską, z którą ożenił się siedem lat później. Małżeństwo było ze sobą 14 lat. Niestety kobieta zmarła w styczniu 2016 roku na białaczkę. Miała zaledwie 42 lata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Goździalska zabrała ukochanego "na salony". Zdradza, czym mężczyzna się zajmuje

Od tego czasu Jacek Borkowski spotykał się z kilkoma kobietami, ale były to raczej przelotne relacje i aktorowi nie udało się zbudować poważnego związku.

Jacek Borkowski o relacji z Jolantą. "Jej życzenie jest dla mnie rozkazem"

Jednak pod koniec sierpnia br. aktor zaskoczył wszystkich i wyznał, że się zaręczył. - Siedem lat byłem sam i zdziadziałem - to trzeba sobie jasno powiedzieć. Jola wprowadziła nową jakość do mojego życia i dla niej gotów jestem wszystko zmienić - powiedział w najnowszym wywiadzie dla ShowNews.pl.

Teraz namówił ją, aby opuściła Kraków i przeniosła się do jego domu w Radzyminie. Jak pisze ShowNews.pl. kobieta postawiła jednak pewne warunki: remont, zmiana mebli i wielkie sprzątanie.

Życzenie Joli to dla mnie rozkaz. Zamówiłem już nowe meble do sypialni i nie protestuję, kiedy narzeczona wybiera mi ubrania. Tęskniłem za takim porządkiem i to bardzo - zdradza.

Jak Jacek Borkowski poznał Jolantę?

Para poznał się cztery lata temu w Katowicach na koncercie Jacka. Kobieta była wśród publiczności i poprosiła go o wspólne zdjęcie.

Nawiązaliśmy znajomość na Facebooku, od czasu do czasu pisaliśmy i wpieraliśmy się wzajemnie, aż pewnego dnia dostałem informację, że Jola przyjeżdża do Warszawy i chce wybrać się na mój koncert. Wystarczyło jedno spojrzenie i pojawiła się między nami miłosna fala. Nie miałem na co czekać, od razu zabrałem ją na randkę po warszawskiej Starówce a potem… pojechaliśmy nad morze i wróciliśmy zakochani - opowiada aktor w rozmowie z ShowNews.pl.

Jacek Borkowski bierze ślub

Trwają przygotowania do ślubu. Zakochani wybrali już suknię ślubną i szukają miejsca na przyjęcie.

Jola jest spełnieniem moich marzeń, to kobieta która rozumie mnie, mój zawód, moje życie, a ja chcę dać jej to, na co zasługuje - miłość, uwielbienie i szacunek. Jestem szaleńczo zakochany - podsumowuje aktor.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić