Jerzy Stuhr na festiwalu filmowym. Tak wygląda po operacji

113

O Jerzym Stuhrze znów zrobiło się głośno. W sobotę, 19 sierpnia 2023 roku popularny aktor pokazał się publicznie po raz pierwszy od wyjścia ze szpitala. Gościł bowiem na festiwalu filmowym BiG Festivalowski w Płocku.

Jerzy Stuhr na festiwalu filmowym. Tak wygląda po operacji
Jerzy Stuhr (AKPA)

Jerzy Stuhr to nie tylko wybitny aktor teatralny i filmowy, ale też reżyser, filolog oraz profesor sztuk teatralnych. Znany jest z występów w takich kultowych filmach jak m.in.: "Seksmisja", "Kiler", "Dekalog X", "Pogoda na jutro" oraz wielu, wielu innych. Ma szerokie grono fanów.

W ostatnich miesiącach o 76-latku było głośno w przestrzeni publicznej. Media w Polsce rozpisywały się o kolizji drogowej, jaką Stuhr spowodował prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu. Stało się to w październiku 2022 roku w Krakowie.

W czerwcu bieżącego roku Sąd Apelacyjny w Krakowie utrzymał w mocy wyrok skazujący. Stuhr został uznany za winnego całego zdarzenia. Otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów przez trzy lata. Zabrano mu również dokument prawa jazdy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najdłuższe związki w polskim show-biznesie. Rekordziści są ze sobą od 50 lat

Pokazał się pierwszy raz po operacji. Tak wygląda teraz Jerzy Stuhr

Niedawno Jerzy Stuhr przebywał w szpitalu przez trzy tygodnie. Spowodowane to było operacją usunięcia raka krtani. To już drugi tego typu zabieg, jaki wykonano słynnemu gwiazdorowi.

W sobotę, 19 sierpnia aktor pojawił się publicznie po raz pierwszy od czasu, gdy leżał w placówce. Wziął udział w wydarzeniu BiG Festivalowski w Płocku, gdzie właśnie drugi dzień poświęcono jego osobie. Pomimo uśmiechu na twarzy Stuhra, dało się zauważyć, że jego wygląd uległ mocnej zmianie. Krakowianin wyraźnie zmizerniał.

76-latek jest znacznie chudszy niż wcześniej, założona przez niego granatowa marynarka wręcz na Stuhrze wisiała. Uważnym obserwatorom nie umknął też fakt, że od czasu ostatnich wydarzeń na jego głowie znacząco przerzedziła się też czupryna - czytamy na "Pomponik.pl".
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić