aktualizacja 

Jest pierwszy na świecie. Na tak szokującą modyfikację nie wpadł nikt wcześniej

83

Oto człowiek, który na tatuaże i operacje modyfikujące swoje ciało wydał już 35 tys. dolarów (ponad 155 tys. zł). Jednak wciąż nie jest usatysfakcjonowany. 40-letni Marcelo "B-boy" De Souza Riberio niedawno zdecydował się na naprawdę szokujący krok. Zrobił to jako pierwszy na świecie. Chodzi o jego dłoń!

Jest pierwszy na świecie. Na tak szokującą modyfikację nie wpadł nikt wcześniej
Mężczyzna uwielbia modyfikować swoje ciało. (New York Post, Pixabay(marionbrun))

Zagraniczne media nazywają go "najbardziej zmodyfikowanym człowiekiem" na Ziemi. Szacuje się, że Brazylijczyk pokrył tatuażami 98 procent ciała. Przeszedł już wiele operacji plastycznych. Ma wszczepione metalowe zęby, które przypominają kły. Posiada też liczne implanty skóry oraz rozczepiony język.

Rozszczepił dłoń. Pierwsza taka operacja na świecie

O mężczyźnie, który niedawno zgarnął nowy rekord świata, pisze "New York Post". Ribeiro został pierwszym w historii tego typu pacjentem. 40-latek postanowił, że.... rozszczepi dłoń! Na ten niecodzienny pomysł wpadł, kiedy szukał, jak jeszcze może przerobić swoje ciało.

Badałem wszelkiego rodzaju modyfikacje, którym poddali się ludzie na świecie. Z tego, co widziałem nikt jeszcze nie dokonał czegoś podobnego - mówił z dumą w rozmowie z "New York Post".
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

W grudniu 2022 roku zwrócił się więc do swojego przyjaciela, by zmodyfikował jego dłoń. Ten zdecydował się wykonać operację za darmo. Potrzeba było jednak do tego trzech zabiegów na stole operacyjnym. Szczegóły dosłownie mrożą krew w żyłach. Nie każdy lekarz, by się tego podjął.

Specjalista najpierw usunął u Riberio nadmiar tłuszczu z dłoni i jej boków, aby ją wyszczuplić. Następnie, zgodnie z życzeniem pacjenta, przeciął ją w środku i rozdzielił. W ten sposób 40-latek uzyskał dwie części. Pierwsza z nich to kciuk i palec wskazujący, a druga - palce środkowy, serdeczny i mały.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Różni ludzie już widzieli moją rękę i uważają, że jest interesująca. Mówią, że nie mają na tyle odwagi, aby poddać się podobnemu zabiegowi - wyznaje 40-latek.

Mężczyzna pęka z dumy. Dodaje, że jest bardzo zadowolony z operacji. Nie odczuwa żadnych negatywnych zmian, jeśli chodzi o ruchomość dłoni. Wielu jego widzów na TikoToku z pewnością już czeka, kiedy pochwali się filmikiem z nową ręką.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić