Joanna Jabłczyńska miała wypadek. "Uderzyłam prosto w ten samochód"

122

Joanna Jabłczyńska postanowiła opowiedzieć o horrorze, jaki stał się jej udziałem. Aktorka miała wypadek samochodowy, który omal nie skończył się tragicznie – gdyby nie pamiętała o jednej niezbędnej rzeczy, prawdopodobnie długo nie wyszłaby ze szpitala.

Joanna Jabłczyńska miała wypadek. "Uderzyłam prosto w ten samochód"
Joanna Jabłczyńska miała wypadek samochodowy. Gwiazda opowiedziała o horrorze, jaki stał się jej udziałem (AKPA, Krzemiński Jordan)

Joanna Jabłczyńska opowiedziała o szczegółach wypadku przy okazji wizyty w programie "Dzień Dobry TVN". Feralnego dnia gwiazda "Na Wspólnej" wybrała się ze znajomym na przejażdżkę rowerową. Nie przypuszczali, że wypad będzie miał niebezpieczny finał.

Joanna Jabłczyńska miała wypadek samochodowy. Co się stało?

Jak relacjonowała w programie TVN, Jabłczyńska wciąż cieszyła się wycieczką, kiedy z bocznej uliczki niespodziewanie wyjechało auto. Kolega zdążył zahamować i uniknąć zderzenia, jednak aktorka nie miała tyle szczęścia.

Jechałam, a pan wyjechał z bocznej drogi. (...) Kolega przede mną uciekł, a ja uderzyłam prosto w ten samochód. Do tej pory pamiętam dźwięk kasku, który uderza o karoserię – opowiadała Jabłczyńska w programie "Dzień Dobry TVN".
Zobacz także: Zobacz też: Joanna Jabłczyńska: "Zawsze marzyło mi się posiadanie własnych kur"

Joanna Jabłczyńska podkreśla, że gdyby nie miała na głowie kasku, wypadek mógł skończyć się naprawdę tragicznie. Korzystając z okazji, aktorka postanowiła zaapelować do widzów "Dzień Dobry TVN", aby wybierając się na wycieczkę rowerową, zawsze pamiętali o środkach bezpieczeństwa.

Kask uratował moją głowę, dlatego tym bardziej apeluję, by zawsze – niezależnie od okoliczności – mieć kask na głowie, jak jeździmy na rowerze – zaznaczyła Joanna Jabłczyńska ("Dzień Dobry TVN").
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić