Joanna Opozda i Antoni Królikowski mają problemy z rozwodem. Przełom w sprawie?

2

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się jeszcze przed narodzinami syna Vincenta w lutym ub. r. Byli partnerzy układają swoje życie na nowo, a w międzyczasie czekają na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy rozwodowej. Z nieoficjalnych ustaleń "Faktu" wynika, że ma nastąpić przełom w tej sprawie.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski mają problemy z rozwodem. Przełom w sprawie?
Joanna Opozda i Antoni Królikowski (AKPA, Kurnikowski)

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się w sobotę, 7 sierpnia. Ślub pary odbył się w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. W lutym 2022 r. na świat przyszedł ich syn Vincent.

Wówczas na jaw wyszło, że mężczyzna zdradzał swoją żonę, gdy ta była już w zaawansowanej ciąży. Świeżo upieczony tata odszedł do innej kobiety.

Niedługo póżniej w mediach pojawiły się zdjęcia, które zrobiono podczas wymieniania przez niego czułości z prawniczką Izabelą, która - jak się okazało - była jego sąsiadką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jakob Kosel o remoncie domu, inflacji i powiększeniu rodziny: "Żyjemy w brutalnym świecie"

W związku zaistaniała sytuacją do sądu trafił pozew rozwodowy.

Antoni Królikowski nie płaci alimentów

Joanna Opozda samotnie wychowuje synka. Z przekazywanych informacji wynika, że aktor w ogóle nie widuje się z Vincentem. Mało tego 35-latka twierdzi, że Antek Królikowski nie płaci alimentów. Dlatego do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 34-latkowi.

Antoni K. został oskarżony o uchylanie się w okresie od czerwca 2022 do stycznia 2023 r. od wykonania obowiązku alimentacyjnego na rzecz małoletniego syna oraz żony - informował jakiś czas temu PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Szymon Banna.

Z ustaleń PAP wynika, że łączna wysokość powstałych zaległości w alimentach wynosi co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych. W ten oto sposób spór pomiędzy Joanną Opozdą i Antonim Królikowski narastał.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski mają problemy z rozwodem. Przełom w sprawie?

Mimo iż od złożenia pozwu rozwodowego pary minęły już prawie dwa lata, Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie mogli doczekać się terminu pierwszej rozprawy.

Z nieoficjalnych ustaleń "Faktu" wynika, że sąd wysyłał parę na mediacje. Wyjaśnijmy, że dzieje się tak, gdy skłóceni byli partnerzy nie mogą dojść do porozumienia w najważniejszych sprawach. Podobno trzy sesje mediacji nie odniosły żadnego skutku.

Teraz jednak nastąpić ma przełom. Sąd potwierdził "Faktowi", że wyznaczył termin pierwszej rozprawy rozwodowej. Odbędzie się ona w lutym 2024 r. Jak pisze gazeta, plotki głoszą, że jednym ze świadków ma być Julia Wieniawa, była dziewczyna Antoniego Królikowskiego.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić