Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WKZ
|

Kamil wytknął Agnieszce jedną wadę. Dla innego byłaby to zaleta

3
Podziel się:

Choć finał ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już dawno za nami, to o Agnieszce i Kamilu jest cały czas głośno. Uczestnicy kontrowersyjnego show bardzo chętnie opowiadają o swoim nieudanym związku przed kamerami. Ostatnio Kamil wymienił trzy zalety byłej żony i jedną wadę, która wszystko przekreśliła.

Kamil wytknął Agnieszce jedną wadę. Dla innego byłaby to zaleta
Kamil i Agnieszka wzięli udział w "Spowiedzi rozwodników" (Materiały prasowe)

Agnieszka i Kamil byli uczestnikami siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którego finał został wyemitowany pod koniec maja. W ostatnim odcinku oboje zadeklarowali, że zostają w małżeństwie, choć w trakcie programu Kamil nie wyglądał na szczególnie zaangażowanego.

Mogę powiedzieć, że mi na Agnieszce zależy, że chcę być z Agnieszką i dalej budować ten związek, ale jakiś mocniejszych słów na ten moment nie jestem w stanie użyć - twierdził Kamil w finale. Dwa tygodnie po tych słowach zostawił żonę.

Agnieszka od początku była mocno zaangażowana w cały eksperyment. I wyraźnie chciała stworzyć z Kamilem rodzinę. To właśnie dla niego postawiła swoje życie na głowie - zmieniła pracę i wyprowadziła z rodzinnego miasta. Tylko po to, by później zostać w pustym mieszkaniu męża i czekać na rozwód.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu
Myślę, że te emocje, które były negatywne, to już przepracowaliśmy w tym czasie, kiedy jeszcze mieszkałam u ciebie. I tak naprawdę to nie ma tego żalu. (…) Potrafimy sobie spojrzeć w oczy, co jest, patrząc na wcześniejsze pary, niebywałe - mówiła Agnieszka w programie "Spowiedź rozwodników: Agnieszka i Kamil", zrealizowanym przez TVN.

W tym samym programie Kamil został poproszony o wskazanie trzech zalet i wad żony. Z pozytywów mówił o szczerości, lojalności i zaradności. A co mu nie pasowało w Agnieszce?

Jeśli chodzi o wady, no to patrząc z perspektywy programu, mogę powiedzieć, że za szybko po prostu oddajesz się cała. No i to chyba taka jedyna wada, którą mogę wymienić - stwierdził Kamil.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
gość
3 miesiące temu
Trzeba było najpierw dać tylko stopę. Gość jest typem Sebka, a teraz próbuje grać nie wiadomo kogo.
xoxoxo
3 miesiące temu
I bardzo dobrze; najwyższy czas odróżnić fikcję od prawdziwego życia!!!
o tempora o m...
3 miesiące temu
dno
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić