aktualizacja 

Kobieta zjadła kawałek kolana. Teraz chwali się tym w sieci!

9

Pomysły internetowych influencerów nie mają granic. Paula Gonu, która jest znaną hiszpańską streamerką, przyznała się do przygotowania spaghetti, którego składnikiem był… fragment jej kolana. Co więcej, tym osobliwym poczęstunkiem poczęstowała swojego partnera.

Kobieta zjadła kawałek kolana. Teraz chwali się tym w sieci!
Paula Gonu to popularna hiszpańska influencerka (Instagram)

Kobieta przeprowadziła akt autowandalizmu. Swoim wyczynem pochwaliła się na Twitchu (popularna platforma, która do niedawna służyła do transmisji gier komputerowych, a dziś staje się miejscem promocji różnej maści influencerów), gdzie ma 230 tysięcy obserwujących obserwatorów.

W podcaście pt. Club 113 przyznała, że przeszła zabieg usunięcia łąkotki. Lekarze, którzy rozmawiali w trakcie operacji z kobietą, zapytali, czy ta chce zabrać fragment ciała ze sobą. Nie do końca wiadomo czy medycy żartowali, ale Hiszpanka twierdząco odpowiedziała na zapytanie medyków.

Zjadła kawałek... siebie!

To, co internetowa twórczyni zrobiła później z kawałkiem ciała, przyprawia o mdłości. Paula Gonu ugotowała spaghetti i dodała do niego kawałek chrząstki. Jak wyznała "pragnęła, aby fragment ten wrócił do niej". Chłopak internetowej influencerki zgodził się zjeść sos boloński z makaronem i… łąkotką swojej kobiety.

Nie wiadomo czy hiszpańska streamerka spodziewała się poklasku, czy współczucia. Komentarze internautów nie były jednak przychylne. W zdecydowanej większości jej obserwatorzy skrytykowali wyczyn 30-letniej influencerki.

"Przesadziłaś dziewczyno", "Po co się tym chwalisz? Nie wystarczy to, że zrealizowałaś swój plan" "Nie mam pytań" – to najłagodniejsze ze wszystkich komentarzy, które można znaleźć w sieci. Hiszpanka stwierdziła jednak, że w swoim zachowaniu nie widzi nic dziwnego, a ludzkie mięso nie różni się od zwierzęcego.

Autor: MAL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić