Koszmarne proroctwo Nostradamusa. To stanie się wiosną 2023 roku

Porażającą przepowiednię na 2023 rok miał Nostradamus. Jego słowa brzmią wręcz koszmarnie. Profeta zapowiadał choćby to, że dojdzie do upadku cywilizacji. Dramatyczne rzeczy mają zacząć dziać się już w okresie wiosennym.

Koszmarne proroctwo Nostradamusa. To stanie się wiosną 2023 roku
Nostradamus (Wikimedia)

Nostradamus był francuskim wizjonerem. Urodził się w 1503 roku i dysponował tak mocnym darem jasnowidzenia, że jego przepowiednie postanowiono spisać w specjalnym dziele "Les Propheties". Nostradamus miał proroctwa dotyczące rewolucji francuskiej, dojścia Hitlera do władzy czy też lądowania człowieka na Księżycu.

Oczywiście wynurzenia Nostradamusa trzeba traktować z odpowiednim dystansem. Jego słowa dotyczące 2023 roku są wręcz przerażające. Dramatyczne wydarzenia mają rozpocząć się już wiosną.

7 miesięcy, wielka wojna, ludzie zabici przez zło - przewidywał Nostradamus.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polowanie na Rosjan od kulis. "Czterech z kodem 200"

Zaznaczał również, że bestialstwo i okrucieństwo sięgną zenitu. Podkreślał, że ginąć będą niewinni ludzie, a sposoby prowadzenia walk będą bardziej przerażające niż w okresie I i II wojny światowej. Nie wykluczał, że dojdzie do użycia broni biologicznej.

Nostradamus z wizją na 2023 rok

Nostradamus twierdził, że w 2023 roku ludzie zbankrutują i będą głodować.

Globalne ocieplenie doprowadzi wówczas do tak poważnych zmian klimatu, że ekstremalne zjawiska pozbawią niejedną osobę dachu nad głową. Jeśli wybuchnie III wojna światowa, będzie niezwykle ciężka. Przyjdzie nam bowiem walczyć także z żywiołami - suszą, powodziami i wiatrem, który osiągnie rekordową prędkość - głosił wizjoner, o czym donosi Radio ZET.

Nostradamus zapowiadał też, że papież ustąpi, a jego miejsce zajmie skandalista, który wywoła potężny wstrąs w Watykanie. Wizjoner mówił również o tym, że Kościół czeka olbrzymi kryzys.

Święte świątynie czasu rzymskiego odrzucą fundamenty swego założenia - zapowiedział.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić