aktualizacja 

Krystyna Janda zatrudniła pomoc domową. "Niewiele mi zostaje"

67
Podziel się:

Krystyna Janda regularnie zabiera głos – nie tylko w sprawach dotyczących sztuki i kultury. Aktorka jest także komentatorką kwestii społecznych, a czasami nawet zdradzi to i owo o... życiu prywatnym! Teraz zdradziła, czym właściwie zajmuje się w domu.

Krystyna Janda zatrudniła pomoc domową. "Niewiele mi zostaje"
Krystyna Janda wyjawiła, czym zajmuje się w domu. Czy słynna aktorka prasuje i odkurza? (AKPA, AKPA, Piętka Mieszko)

Krystyna Janda niedawno udzieliła wywiadu dziennikarzowi Pawłowi Piotrowiczowi. Aktorka przyznała, że nie wiedzie życia usłanego różami. Wręcz przeciwnie, niepokoją ją między innymi rosnące koszty utrzymania Teatru Polonia i Och-Teatru. Aby spiąć budżet, konieczne jest granie niespełna tysiąca spektakli rocznie!

Musimy się samofinansować i produkować 8-10 spektakli rocznie. Koszty utrzymania rosną. W obu teatrach wychodzi na nasze sceny około 400 aktorów z całej Polski. Gramy 950 spektakli rocznie, z konieczności – tłumaczyła Krystyna Janda w rozmowie z Pawłem Piotrowiczem.

Krystyna Janda o obowiązkach domowych. Aktorka sama prasuje i odkurza?

Aktorka zdobyła się także na szczególne wyznanie. Krystyna Janda postanowiła opowiedzieć, czym zajmuje się po zejściu ze sceny lub planu filmowego. Czy – podobnie jak miliony rodaczek – jest zmuszona łączyć życie zawodowe z dbaniem o czystość domu? Bynajmniej!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Przerażona Janda: "Nie ma ratunku znikąd. PiS jest jak młot pneumatyczny, mają wszystko!"

Krystyna Janda z rozbrajającą szczerością wyznała, że nie zajmuje się takimi obowiązkami, jak zmywanie czy odkurzanie. Wręcz przeciwnie, aktorka na szczęście może w tej kwestii polegać na zatrudnionej osobie.

Nie mam innych obowiązków. Żadnych. Żyję od dawna sama. Mam pomoc w domu, więc nic nie robię – mówiła Krystyna Janda Pawłowi Piotrowiczowi.

Czym więc zajmuje się Krystyna Janda po powrocie z pracy? Aktorka ma w domu zwierzęta, którymi na pewno troskliwie się opiekuje. Do tego Janda jest zapaloną czytelniczką i chętnie poświęca na nie swój wolny czas.

Mam zwierzęta, odpoczywam, najczęściej czytam. Do teatru chodzę, ale gram naprawdę dużo i bywam na naszych widowniach także z obowiązku, więc niewiele mi zostaje wieczorów – wyjaśniła Krystyna Janda Pawłowi Piotrowiczowi.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić