o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Krystyna Kołodziejczyk nie żyje. Jej nekrolog wielu zszokował

259
Podziel się

Popularna aktorka Krystyna Kołodziejczyk zmarła 13 września w jednym z warszawskich szpitali. Jeden nekrolog zamieściła Fundacja Krystyny Jandy. Mówi o seksie i alkoholu.

Krystyna Kołodziejczyk nie żyje. Jej nekrolog wielu zszokował
Nekrolog Kołodziejczyk zszokował wielu foto: PAP
bELyejpN

Krystyna Kołodziejczyk znana była z wielu produkcji takich jak "Kogel-mogel", "Czterdziestolatek" oraz "Czterej pancerni i pies". Pojawiła się także chociażby w "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz", "Zmiennikach", "Domu", "Złotopolskich" oraz "Miodowych latach".

Jej poważne problemy zdrowotne rozpoczęły się pod koniec sierpnia. Kołodziejczyk zmagała się z bardzo ciężką chorobą. Zmarła 13 września, dwa tygodnie po swoim mężu, z którym przeżyła ponad 40 lat.

bELyejpP

Zaplanowano już pogrzeb Krystyny Kołodziejczyk. Jeden nekrolog zamieściła Fundacja Krystyny Jandy. Dla niektórych okazał się on oburzający, gdyż porusza się w nim wątki seksu oraz alkoholu. Jedni twierdzą, że w takim miejscu "nie wypada", a inni, że jak najbardziej coś takiego bardzo im się podoba i "nie widzą w tym nic złego".

Z wielkim żalem żegnamy naszą Przyjaciółkę, Aktorkę naszych teatrów, Najwierniejszego Widza Krystynę Kołodziejczyk "Kiksę". Będziemy zawsze o Tobie pamiętać, a Twoja złota myśl: "Seks i alkohol gwarantem pogodnej starości" będzie nam przyświecać. Odpoczywajcie z Wiesiem spokojnie - czytamy.

Kiedy pogrzeb aktorki?

Msza święta odbędzie się 28 września 2021 o godz. 12.00 w Kościele pw. św. Andrzeja Apostoła i Brata Alberta przy Placu Teatralnym. Ciało złożone zostanie na Powązkach Wojskowych.

bELyejpV
Zobacz także: Prognoza pogody na weekend. Polska złota jesień przed nami?
bELyejqq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(259)
TED
miesiąc temu
Zmagała się z ciężką chorobą czyli COWIDEM ,bo obecnie innych ciężkich nie ma nawet nowotwory to prz nim mały pikuś!!!!! Spójrzcie na tego Białostockiego gogusia,z łagodnym covidem w szpitalu ,a ludzie z udarami po szczepieniu dogorywają przy teleporadach po chałupach !!!!!Konkluzja jest jedna ,gdyby się nie szczepiła to by żyła !!!!!!!
mmm
miesiąc temu
Obok seksu i alkoholu zapomniała dodac zastrzyki covidowe ,które były gwożdziem do trumny !
1,2,3
miesiąc temu
Janda -wyhamuj w swojej głupocie to nie jest tekst na nekrolog.
bELyejqr
EuPi
miesiąc temu
Co w tym nekrologu jest nie fair? Prawdziwy, a nie kłamliwy, jakby zamieszczał go Morawiecki?
POLAK
miesiąc temu
NIE LUBIĘ JANDY
lolek
miesiąc temu
a co się stało z Marianem Koniuszko???
Cypis
miesiąc temu
Zegnamy ze smutkiem Panią Dyrektorową....
Cypis
miesiąc temu
Żegnam ze smutkiem "PaniąDyrektorową" żal i smutek...
Ancok
miesiąc temu
Uważam, że nekrolog jest podyktowany przyjaźnią, miłością i zwykłą ludzką bliskością. Taką Ją znali, taką kochali i taką chcą zapamiętać. A jeśli to było ogólnie powtarzane powiedzonko to czemu o nim nie wspomnieć. Ja na zdjęciu przy urnie kolegi umieściłam szarfę z napisem "PARAM PAM PAM", ci którzy go znali doskonale wiedzieli o co chodzi i bardzo im się to podobało. Pozdrawiam serdecznie.
Anka
miesiąc temu
Kiksa, szczęśliwa z tego nekrologu, wypiła strzemiennego przed pogrzebem
Dodek
miesiąc temu
Pani Janda była jedną z ulubionych moich aktorek,ale po wypowiedzi o szczepionkach straciła u mnie bardzo dużo.
Owoc Granatu
miesiąc temu
Od dziś przyjmuje to motto jak swoje!
Eh...
miesiąc temu
Co do seksu się zgodzę. Co do alkoholu niekoniecznie, ale może takie połączenie niweluje skutki uboczne alko 😁Nekrolog ok, nie ma się co oburzać. 👍😎
bELyejqj
anefit
miesiąc temu
Ta wspaniała aktorka prócz talentu miała poczucie humoru i dystans do siebie, nie ma nic niestosownego w tym nekrologu ,moraliści was muszą strasznie gnieść ortodoksyjne zasady ....nie wypada..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić