Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Miał 56 lat

294

Nie żyje Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony". 56-latek kilka miesięcy temu wziął ślub z Bogusią, która także uczestniczyła w programie TVP.

Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Miał 56 lat
Krzysztof Pachucki miał 56 lat. (Facebook, Rolnik szuka żony TVP)

Krzysztof Pachucki był uczestnikiem 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie programu go uwielbiali. 56-latek na planie programu poznał swoją przyszłą żonę Bogusię. Para pobrała się po 5 miesiącach znajomości. Wówczas na uroczystości była obecna gospodyni programu "Rolnik szuka żony" Marta Manowska.

Jak podaje "Super Express" w sobotę, 4 czerwca w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Świętajnie na Mazurach odbył się pogrzeb Krzysztofa Pachuckiego. W uroczystościach żałobnych wzięli udział m.in. jego żona Bogusia, jego dzieci oraz najbliższa rodzina.

Krzysztof Pachucki od lat miał zmagać się z depresją. 56-latek zniknął z domu, a kilka dni później odebrał sobie życie - podał "Super Express".

To był wspaniały człowiek, ale nie miał łatwego życia i nie radził sobie ze stratą. Najpierw zostawiła go żona, potem dzieci wyszły z domu i założyły swoje rodziny, co jest normalne, ale on czuł się przeraźliwie samotny. To dlatego poszedł do Rolnika, by znaleźć kobietę, która będzie dzieliła z nim codzienność - wspominają jego sąsiedzi.

Wdowa po uczestniku "Rolnik szuka żony" może liczyć na wsparcie Marty Manowskiej, która upamiętniła Krzysztofa przejmującym wierszem, jaki zamieściła w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Jaką szefową Sandra Kubicka jest dla Barona?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić