BOB| 

Kwaśniewska dostała propozycję z TVP. Miała prowadzić znany program

562

Aleksandra Kwaśniewska w programie TVP? Okazuje się, że był taki pomysł. Córka byłego prezydenta została zaproszona na casting do telewizji śniadaniowej.

Kwaśniewska dostała propozycję z TVP. Miała prowadzić znany program
Aleksandra Kwaśniewska mogła pracować w TVP (AKPA, Podlewski)

Aleksandra Kwaśniewska zdobyła popularność m.in. dzięki temu, że jest córką prezydenta. Potem stała się bardziej sławna, gdy wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Dziś pracuje w swoim ulubionym zawodzie, czyli dziennikarstwie.

Dostała zaproszenie na casting

40-latka obecnie współpracuje z TVN Style. W tej stacji prowadzi program "Miast kobiet". Wcześniej mogliśmy ją oglądać w roli reporterki programu "Dzień Dobry TVN".

Okazuje się, że pojawiła się szansa, aby Kwaśniewska zatrudniła się w TVP. Opowiedziała o tym w rozmowie z Żurnalistą. Ola miała zaproszenie na casting na prowadzącą "Pytanie na śniadania". Dlaczego nic z tego nie wyszło?

- To było chyba jeszcze przed Kurskim. (…) Ja po prostu tak naprawdę tak do 10 rano nie posiadam zdolności intelektualnych, więc u mnie odpadają wszystkie takie poranne historie, jak musisz być o 5 rano na miejscu - tłumaczy.

Kwaśniewska raczej swojej decyzji nie żałuje. Nie jest żadną tajemnicą, że nie należy do zwolenniczek obecnego rządu, który ma duży wpływ na to, co dzieje się w TVP.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wierzy w moc kamieni: "Należy wspomagać się pozytywnymi rzeczami"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić