Lech Wałęsa zatrzymał się przed kościołem. Tyle dał ubogiej dziewczynce

67

Lech Wałęsa jest bardzo zapracowanym człowiekiem. Regularnie przyjmuje gości, a poza tym podróżuje po kraju i wygłasza rozmaite prelekcje. Znajduje jednak czas na wypoczynek oraz łowienie ryb. W niedzielę natomiast zawsze udaje się do kościoła. Tak było również i tym razem.

Lech Wałęsa zatrzymał się przed kościołem. Tyle dał ubogiej dziewczynce
Lech Wałęsa (Licencjodawca, AKPA)

Lech Wałęsa praktycznie nigdy nie zapomina o niedzielnej mszy świętej. 10 września modlił się w kościele św. Stanisława Kostki w Gdańsku. "Super Express" podaje, że do świątyni wszedł ubrany w lekką marynarkę i sportowe buty.

To co zwracało uwagę to fakt, że wyszedł z samochodu, trzymając sporą białą kopertę zaadresowaną do księdza prałata Mirosława Parackiego - dodaje "SE".

Zauważono również, że wchodząc do świątyni, wsparł żebrzącą dziewczynę. Były prezydent RP postanowił wręczyć jej 10 złotych. Nieco później oddał się modlitwie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Natasza Urbańska o sędziowaniu w "The Voice Kids". "Ciężko było krytykować chłopców przechodzących mutację"

Wychodząc z kościoła, nie miał już tajemniczej koperty. Najpewniej zatem przekazał ją na ręce księdza prałata Mirosława Parackiego.

Lech Wałęsa bije na alarm

Lech Wałęsa nierzadko pochyla się nad tematami politycznymi. Ostatnio bił na alarm w sprawie sondaży przed wyborami parlamentarnymi 2023.

"Zastanawiające jest to, dlaczego badania sondażowe, tak ważne dla opinii publicznej, realizuje tak mały podmiot powstały w 2020 roku, a nie renomowana firma z wieloletnim doświadczeniem" - pisał na Facebooku. Jednocześnie stwierdził, że sondażom powinna przyjrzeć się opozycja.

To jest przygotowanie opinii publicznej do oszustwa przy wyborach udowadniając, że wszystkie sondaże przewagę Pis-u wykazywały wcześniej. Czy sondaże wyborcze są manipulowane!? - podsumował Wałęsa.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić