Lekarz Deppa opowiedział całą prawdę. Ujawnił, czym odurzał się aktor

13

Johnny Depp i Amber Heard znów spotkali się w sądzie. Toczący się proces jest równie skandaliczny, jak poprzednie. Wśród ostatnio przesłuchiwanych świadków znalazł się lekarz, który chciał pomóc aktorowi z uzależnieniem od leków, alkoholu i narkotyków.

Lekarz Deppa opowiedział całą prawdę. Ujawnił, czym odurzał się aktor
Lekarz wyznał, jakie leki i narkotyki zażywał Johnny Depp (Paul Morigi)

Byli małżonkowie znów spotykają się w sądzie. Tym razem to Johnny Depp pozwał Amber Heard. Powodem był felieton napisany przez aktorkę dla "Washington Post", w którym napisała, że była ofiarą przemocy domowej. Choć w tekście nazwisko Deppa nie padło, aktor uważa, że został oczerniony i żąda 50 mln dol. zadośćuczynienia.

Proces ruszył w poniedziałek 11 kwietnia i padają w nim szokujące oskarżenia i szczegóły ich patologicznej relacji. W tym czasie dowiedzieliśmy się, że matka Johnny'ego Deppa dopuszczała się przemocy domowej i potrafiła przedawkować leki i alkohol.

Poza tym odczytano SMS-y aktora do znajomego, w których pisał on o tym, co chciałby zrobić ze zwłokami Amber Heard. Prawniczka Amber Heard w mowie początkowej oskarżyła zaś gwiazdora o zgwałcenie żony podczas pijackiej awantury. W czwartek zeznania złożył dr David Kipper, który ze szczegółami opowiedział o uzależnieniu Johnny'ego Deppa od substancji psychoaktywnych.

Zobacz także: Johnny Depp i Amber Heard walczą w sądzie

Lekarza zatrudniono w 2014 r., aby pomógł Deppowi uwolnić się od opioidów. Gwiazdor nie chciał detoksykacji, ale zaakceptował leczenie. Od tamtej pory Kipper miał stały kontakt z aktorem. Byli na tyle blisko, że gwiazdor dzielił się z doktorem szczegółami dotyczącymi swojego małżeństwa. W jednym z SMS-ów Depp pisał, że Heard to "zjadliwe zło i mściwa c...pa".

Podczas zeznania lekarz zdradził, że aktor był uzależniony nie tylko od alkoholu, opioidów, benzodiazepinów i kokainy. W pewnym momencie terapii Depp przyjmował zbyt dużą dawkę Xanaxu - leku przeciwlękowego, uspokajającego, który ma właściwości uzależniające. David Kipper ma zeznawać także w piątek 15 kwietnia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić