Lepiej usiądźcie. Tyle wróżbita Maciej zarobił w trzy godziny

21

W niedzielę (25 lutego) wróżbita Maciej pojawił się w Toruniu. Wszystko po to, by wystąpić w Baju Pomorskim. Za tę wizytę skasował niemałą kwotę. Chyba każdy chciałby zarabiać takie pieniądze za trzy godziny pracy.

Lepiej usiądźcie. Tyle wróżbita Maciej zarobił w trzy godziny
Maciej Skrzątek (akpa, )

Wizyta Macieja Skrzątka w Toruniu wywołała mnóstwo emocji. Wróżbita do Torunia zawitał na zaproszenie Toruńskiej Agendy Kulturalnej. Uznano, że warto, by pojawił się na odbywających się na Zamku Krzyżackim "Dniach magii, czarów i rzucania uroków".

Ta koncepcja nie wszystkim się spodobała. "I trudno się dziwić, bo wróżbita Maciej podczas swojego półgodzinnego 'wykładu' opowiadał o tym, o czym wszyscy wiemy" - zauważa "Gazeta Wyborcza" i przytacza fragment jego wystąpienia.

Kolega powiedział o czarnym zegarku i nagle ten zegarek pojawił się na ekranie telefonu. Nauka może obrócić się przeciwko nam. Już w Biblii nas o tym informowano - mówił Skrzątek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska o relacji z Marcinem Hakielem. Czy faktycznie nie chciała z nim tańczyć?

Pod koniec występu wylosowano nazwiska ośmiu osób. Tym "szczęśliwcom" wróżył przez kolejne dwie godziny.

Dno totalne. "Ku-...ltura" w wykonaniu miejskim za publiczne pieniądze dawno przekroczyła granicę kiczu i śmieszności. I co? I nic, bo taka jest "linia decydentów" - grzmiała w sieci Katarzyna Kluczwajd, autorka książek o Toruniu, której słowa przytacza "GW".

Tyle zarobił wróżbita Maciej

"Wyborcza" ustaliła również, jakie wynagrodzenie za trzygodzinny występ w Grodzie Kopernika otrzymał Maciej Skrzątek. Okazuje się, że na jego konto trafiła naprawdę pokaźna suma.

Koszt Pana Macieja Skrzątka za godzinne spotkanie w Teatrze Baj Pomorski i dwugodzinne indywidualne wróżby dla uczestników wydarzenia na Zamku Krzyżackim wyniósł 4.900 zł - poinformował Przemysław Draheim, rzecznik Toruńskiej Agendy Kulturalnej.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić