aktualizacja 

Lewandowska zaliczyła wpadkę na gali. Co się właściwie stało? Tłumaczy

45

Anna Lewandowska była jedną z wyróżniających się postaci podczas Gali Mistrzów Sportu 2021. M.in. z powodu swojego przepięknego stroju, ale także z powodu wpadki, jaką zaliczyła. Teraz wytłumaczyła fanom, co miało miejsce.

Lewandowska zaliczyła wpadkę na gali. Co się właściwie stało? Tłumaczy
Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu 2020 (AKPA)

W trakcie Gali Mistrzów Sportu 2020 Robert Lewandowski otrzymał główną nagrodę. Najlepszy piłkarz świata bez wątpienia zasłużył na to wyróżnienie - miniony rok był dla niego niezwykle udany.

Z sukcesu "Lewego" bardzo mocno cieszyła się jego żona Anna Lewandowska. Na gali pojawiła się jednak nie tylko w roli osoby towarzyszącej. Celebrytce przypadł również zaszczyt wręczenia statuetki w kategorii "Sport bez barier".

Przed przekazaniem nagrody w ręce 19-letniej Faustyny Kotłowskiej, Lewandowska wygłosiła krótkie przemówienie. Właśnie w trakcie tej przemowy popełniła błąd.

Mam dziś ogromną przyjemność wręczyć nagrodę komuś, kto jest nie tylko utytułowanym sportowcem, ale przede wszystkim silną osobą i motywacją dla nas wszystkich. Osobą, która bez względu na przeciwności losu nie poddaje się, walczy i spełnia marzenia. Medalistka mistrzostw świata, rekordzistka świata w pchnięciu kulą i w rzucie oszczep... dyskiem. Przepraszam. Nasza duma i nadzieja na medal w... (cisza) paraolimpiadzie - mówiła Anna.

Anna Lewandowska tłumaczy się z wpadki

Było widać, że w trakcie przemówienia Anna Lewandowska była bardzo zestresowana. Nerwowo zerkała na kartkę... Jak po czasie odniosła się do wpadki?

Wolę wystąpienie LIVE na treningu niż na publicznych wystąpieniach. Jak wiecie stres... często występuje. Wystąpienia publiczne nigdy nie były moją mocną stroną. Pracuję nad tym, staram się przełamywać własne bariery - podkreśliła na InstaStories.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić