Małgorzata Rozenek-Majdan przyłapana. Ciekawe, jak to wytłumaczy

52

Niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan uznała, że najwyższa pora zrezygnować z jeżdżenia samochodem po mieście. Celebrytka przerzuciła się na rower! Niestety, najwidoczniej nie wie, jak z niego korzystać zgodnie z przepisami.

Małgorzata Rozenek-Majdan przyłapana. Ciekawe, jak to wytłumaczy
Małgorzata Rozenek-Majdan (AKPA)

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna w przestrzeni internetowej. Niedawno powiadomiła w sieci, że postanowiła porzucić mało ekologiczne środki komunikacji.

Dzień dobry. Nie zawsze trzeba jeździć autobusem, samochodem, szczególnie w taką pogodę. Ja się dziś przesiadłam na rower, dla planety, zdrowia i urody - pisała na Instagramie.

Wygląda na to, że jazda rowerem jej się spodobała, bo wskakuje na niego coraz częściej. To bez wątpienia postawa godna pochwały, ale... nie w tym przypadku. Rozenek lekceważy bowiem zasady, którym powinna być bardzo wierna.

Małgorzata Rozenek-Majdan powinna dostać mandat!

Paparazzi przyłapali ostatnio gwiazdę TVN podczas jednej z przejażdżek rowerem. Rozenek-Majdan przemykała ulicami Warszawy w młodzieżowej stylizacji. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie jeden, bardzo istotny szczegół.

"Super Express" donosi, że ktoś zakłócał jej radość z wycieczki. Niemal przez całą drogę dyskutowała z kimś przez telefon. Co jakiś czas Rozenek zerkała na ekran.

Wszystko zostało udokumentowane. Gdyby w trakcie tej przejażdżki wpadła w sidła policjantów, to musiałaby zapłacić mandat w wysokości około 200 zł.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Krupa o pomocy na granicy Ukrainy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić