Marianna Schreiber uważa, że "jest lewakiem". W sieci zawrzało

184

Marianna Schreiber atakuje lewicowych aktywistów. Uważa, że Ci przejmują się losem owadów, a "zupełnie obojętny jest im los (jak to oni nazywają) płodów". Modelka dodała jednocześnie, że "jest lewakiem, bo równość i tolerancja są dla niej ważne".

Marianna Schreiber uważa, że "jest lewakiem". W sieci zawrzało
Marianna Schreiber znów pokazuje bardziej skrajną twarz (Twitter)

Poglądy Marianny Schreiber zmieniają się jak w kalejdoskopie. Raz kobieta mówi o otwartości i tolerancji, innym razem zmienia się w propisowską działaczkę, zajadle krytykując przeciwników swoich idei.

Nie inaczej jest tym razem. Modelka opublikowała post, w którym najpierw pisze, że "jest lewakiem", a później pisze, że "nie może zrozumieć lewicowych aktywistów".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wrzawa po wpisie Tuska. Riposta z PiS
Jak to jest, że lewicowi aktywiści z tak dużą wrażliwością potrafią się przejmować losem pszczół albo chrząszczy, a zupełnie obojętny jest im los (jak to oni nazywają) płodów? Dla mnie jest to aberracja umysłowa - napisała Schreiber na Twitterze.

Dalej założycielka ruchu "Mam dość!" stwierdziła też, że nie jest to jedyna rzecz, która "dziwi ją wśród tych środowisk lewicowych".

Świętują narodziny Chrystusa i ochoczo korzystają w tym czasie z dni wolnych od pracy, a na co dzień gardzą kościołem, religią a przede wszystkim jego wyznawcami - dodała żona byłego ministra Łukasza Schreibera.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Internauci odpowiadają Mariannie Schreiber. Nie będzie zadowolona

Komentujący w mocnych słowach odpowiedzieli na słowa kobiety. Wskazują, że "święta Bożego Narodzenia są wolne od pracy ustawowo", a "każdy ma wolną wolę i dba o swój los".

Jeden z internautów dosadnie wytłumaczył Mariannie Schreiber swój punkt widzenia.

Lubisz jajka? Mąż i dziecko też? A czy pomyślałaś sobie, że gdybyś nie zjadła, z każdego jajka wylągłby się kurczak. Żółty, jak symbol świąt wielkanocnych, tak chętnie eksponowany przez chrześcijan. Zbierz to do kupy i będziesz miała odpowiedź - napisał użytkownik Twittera.
Autor: MAL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić