Jan Manicki
Jan Manicki| 

Meghan Markle zbuduje pałac za 100 mln dolarów? "Własne Buckingham"

60

Media donoszą, że Meghan Markle chce wybudować w Stanach Zjednoczonych własny pałac. Na wymarzony dom może wydać nawet 100 mln dolarów. Księżna planuje zamieszkać w specjalnej enklawie dla celebrytów.

Meghan Markle zbuduje pałac za 100 mln dolarów? "Własne Buckingham"
Książę Harry i księżna Meghan zamieszkają wkrótce w luksusowym zamku? (Getty Images)

Meghan Markle to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii brytyjskiej rodziny królewskiej. Amerykańska aktorka wyszła za księcia Harry'ego w 2018 roku. Para nie czuła się jednak dobrze pod okiem Elżbiety II i zrzekła się oficjalnych funkcji, a następnie wyjechała do USA.

W Stanach Zjednoczonych książę Harry i księżna Meghan zamieszkali w wartej 20 mln dolarów (ok. 80 mln zł) luksusowej willi w Montecito. Okazuje się jednak, że takie życie Meghan nie wystarcza. Jak donosi "New Idea", księżna planuje wybudowanie własnego zamku. Koszt budowy może wynieść nawet 100 mln dolarów (ok. 400 mln zł).

Meghan Markle chce zbudować pałac. Zaskoczony jest nawet książę Harry

Zdaniem australijskiego magazynu, zaskoczony oryginalnym pomysłem swojej żony ma być książę Harry. Książę Sussexu nie do końca zgadza się z wizją Meghan.

Mają wszystko, czego mogliby kiedykolwiek chcieć w swojej posiadłości, w tym plac zabaw dla dzieci oraz kort tenisowy. On stara się zrozumieć, dlaczego jest niezadowolona. Mówi się, że Harry drapie się po głowie z powodu ciągłego niezdecydowania swojej żony, co powoduje napięcie między parą, która od dwóch lat prawie nie była w Anglii – czytamy na łamach magazynu.

Meghan chce "własnego Buckingham". Wśród sąsiadów mogą znaleźć się znani celebryci

Nie jest jasne, gdzie może stanąć wymarzony pałac Meghan, nazywany w mediach "własnym Buckingham". Mówi się m.in. o odizolowanej enklawie dla celebrytów w Medison Club Palm Spring. Wśród sąsiadów mogłyby się znaleźć takie postaci jak choćby Kris Jenner i Cindy Crawford.

Księżna interesuje się zamkniętą społecznością Hidden Hills w Los Angeles, która jest bardzo prywatna i wyjątkowo ekskluzywna. Same działki sprzedają się za około 2 miliony dolarów. Nic dziwnego, że mieszkańcy to bogaci i sławni ludzie, tacy jak Kardashianowie, którzy szukają prywatności na spektakularnych szczytach górskich, ale w niewielkiej odległości od Hollywood (...) Ma wizję i skupia się na planach tego wymarzonego domu. Ceny rosły i rosły, więc będzie to kosztowne. Czas pokaże wielki plan Meghan – pisze magazyn.

Obejrzyj także: Najmłodsza prawnuczka królowej Elżbiety II. Lilibet nie będzie księżniczką

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić