aktualizacja 

Miała zastąpić Dowbor. Wydało się

142

Zastępczynią Katarzyny Dowbor w programie "Nasz nowy dom" będzie Elżbieta Romanowska. Jak się jednak okazuje, stacja Polsat miał najpierw w planie zatrudnić Katarzynę Skrzynecką. Co poszło nie tak?

Miała zastąpić Dowbor. Wydało się
Katarzynę Dowbor przez lata prowadziła "Nasz nowy dom" (AKPA, AKPA)

W maju tego roku wydano komunikat, że w programie "Nasz nowy dom" nie ujrzymy już Katarzyny Dowbor. Wkrótce po tym stacja Polsat ogłosiła jej następczynię. Program poprowadzi Elżbieta Romanowska. 

Katarzyna Dowbor była gwiazdą programu przez 10 lat. Jak tylko w mediach pojawiła się informacja, że jej przygoda z programem dobiega końca, widzowie przeżyli szok.

Jak się okazało, decyzja ta nie była podjęta przez Dowbor i ta nie miała na nią żadnego wpływu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Leszczak zdradza szczegóły terapii z Koterskim: "Rozstaliśmy się dwa razy"!

Katarzyna Skrzynecka miała poprowadzić program "Nasz nowy dom"

Okazuje się, że pierwotnie stacja planowała zatrudnić Katarzynę Skrzynecką. To właśnie ona miała zastąpić Katarzynę Dowbor - donosi portal shownews.pl. 

Edward Miszczak, dyrektor Polsatu propozycję prowadzenia programu przedstawił Katarzynie Skrzyneckiej, która niedawno rozstała się z programem muzycznym "Twoja twarz brzmi znajomi". Ta jednak ostatecznie odmówiła. 

Jak podaje portal shownews.pl, powodem nieprzyjęcia propozycji miały być niesatysfakcjonujące warunki. Oprócz tego, jak przekazała portalowi osoba związana ze stacją Polsat, Katarzyna Skrzynecka zwyczajnie nie chciała wchodzić w konflikt z Katarzyną Dowbor. 

Stacja zdecydowała się więc zatrudnić Elżbietę Romanowską, która także ma duże doświadczenie w pracy w telewizji.

Poprowadziła m.in. drugi sezon programu "Grzeszki na widelcu", w latach 2020-2021 była gospodynią programu rozrywkowego "Anything Goes. Ale jazda" emitowanym przez stację TVP2, po czym wraz z Mariuszem Kałamagą została prowadzącą programu "Fort Boyard".

Autor: ACZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić